Dünya Aslında Düzmüş

unchain my heart

Hectopat
Daha fazla  
dünyanın düz olduğunu iddia eden dayı - ekşi sözlük

Öncelikle iyi akşamlar...yazacak söz bulamıyorum, biz dünyanın dönüş hızından, birden dursa ne olurundan, Pisagor'dan bahsederken bu haber gerçekten üzerimde bir şok etkisi yarattı. Dünya düzmüş aslında, Amerika kandırıyormuş bizi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neyse, bu şok edici gerçeğin ardından bi' soğuk su içip yatıp zıbaralım...

Videoyu izlemeden önce adam sarhoş falandır diye düşünmüştüm. Ama videoyu izledikten sonra durumun daha içler acısı olduğunu öğrendim.

Bu şekilde davranan dik kafalı, burnunun dikine giden insanlardan hep nefret etmişimdir. Çünkü bu insana açıklayamazsın, açıklasan da sana inanmayacaktır.

Birde üste çıkmaya çalışıyor. Biri şuna Cosmos serüvenini izletsin. Cahil insanlara değer binmemesi lazım. Düpedüz kör cahil. Kör cahille değişmez. Üniversitede okusa, çok para da kazansa. Kör cahil her zaman kör cahildir. Yalnız 2 gün sonra televizyon da bir şov a çıkar orası kesin.

Şahan Gökbakar'ın eskiden TV programı vardı, oradaki skeç gerçek oldu adeta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elim ayağım dolandı yeminle. Benim acilen homo sapiens sapienslikten terfi edip, homo sapiens sapiens sapiens falan olmam lazım. Evrilebilmem için gerekli yaşam koşullarını araştırmaya başladım arkadaşlar. Bulduğum zaman haber veririm siz de gelin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı