Korsan Aslında Gerekli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mide bulandırıcı ve zeka düşürücü bir düşünce.
Sizin keyfiniz ile alakadar bir şey değil bu durum. Siz oynamak istiyorsanız ya az yiyeceksiniz gidip oyunu alacaksınız ya da burada ben almak istiyorum ama ekonomi kötü o yüzden korsan indireceğim diyemezsiniz.

Buna hakkınızı yok, sırf canınız Mercedes sürmek istiyor diye nasıl gidip araba çalamıyorsanız, oyun da "ÇALAMAZSINIZ" hakkınız yok.
Tamam dostum, artık sabahları sadece ekmek yiyeceğim, öğle yemeği yemeyeceğim, akşamları da pilav veya makarna ile geçiniriz.

Tamam dostum, artık sabahları sadece ekmek yiyeceğim, öğle yemeği yemeyeceğim, akşamları da pilav veya makarna ile geçiniriz.
Bu beni alakadar etmez. Beni alakadar eden şey burada hırsızlığı savunmanız, oynamak istiyor olabilirsiniz lakin bu sizin hırsızlık yapmanız için yeterli sebep değil.

Kimse sizin kafanıza silah dayayıp zorla oyunları oynatmıyor/satın aldırtmıyor, kendi keyfiniz ile hareket ediyorsunuz. Ondan dolayı kalkıp burada bu şekilde konuşamazsınız.

Ayrıca Bill Gates ile yazdıklarınız güzel ironi yaratıyor.
bill_gates.jpg

Her ne kadar insanlar "korsana hayır" dese de, hayatı boyunca korsan oyun oynamamış veya film izlememiş bir insan yoktur, var diyen yalan söylüyordur. Admin ve Moderatörlerden tutun da buradaki herkes bile korsanlık yapıyordur.

Ayrıca korsanlık bile günümüzde ticari bir olaydır, korsan diye geçmeyin.

Diyecek bir mesaj yok, ama cidden parası olmayan dostlarımız da var. Ekonomimiz zaten çok berbat. Bu konuyu açarak ne elde ettin hiç bilmiyorum. En iyisi ayıp olmazsa bana göre Hikaye için crack. Online için steam. :D

Param yoksa almam, bu kadar basit bence.
Aynı zamanda kendi ekonomime göre oyun tercih ediyorum. Mesela online oyunlar tarafı Fifa oyunlarını almayı bıraktım. Hem pahalı hemde ömürleri 1 yıl. Aynı zamanda FUT gibi modlarda oyun içi ödemeler yapmak zorunda kalınabiliyor. Diğer taraftan PUBG, DayZ gibi oyunları istediğim kadar oynayabiliyorum. Bu yüzden kendime böyle bir mantık kurdum. Yaz indirimi gibi büyük indirimlerde de singleplayer oyunlar almaktayım. Bu yaz Bioshock Bundle 20 TL aldım. Dishonored 2 iyi bir fiyata görünce aldım. Tabi yeni çıkan oyunları hemen oynayamıyoruz. Keşke ülkenin ekonomisi iyi olsaydı da bizde rahat oyun alsaydık. Üst seviye ekipmanları daha rahat alabilseydik!

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı