Dünyaca ünlü ve seçkin oyuncu klavyeleri

Daha fazla  
Arkadaşlar bana şöyle olağan dışı bir oyuncu klavyesi lazım. Seçkin bir marka olsun, özellikle de ABD'de çok tercih edilen bir marka. Çünkü benim amacım bir youtube kanalı kurmak olacak 1-2 yıl içinde yeni bir eve çıkacağım onun için bir tavsiyede yardımcı olur musunuz?

Razer çünkü ülkemizde kolay bulunabiliyor ancak amazondan falan alırsan kulaklık hariç corsair öneririm çünkü daha ucuz ve kullanılan malzemeler daha sağlam (klavye hariç).

Razer çünkü ülkemizde kolay bulunabiliyor ancak amazondan falan alırsan kulaklık hariç corsair öneririm çünkü daha ucuz ve kullanılan malzemeler daha sağlam (klavye hariç).

Neden klavye hariç dedin anlatır mısın? Razer plastik kullanırken klavyelerinde corsair alüminyum kullanıyor.

Arkadaşlar bana şöyle olağan dışı bir oyuncu klavyesi lazım. Seçkin bir marka olsun, özellikle de ABD'de çok tercih edilen bir marka. Çünkü benim amacım bir youtube kanalı kurmak olacak 1-2 yıl içinde yeni bir eve çıkacağım onun için bir tavsiyede yardımcı olur musunuz?

Kulakların küçük yada ortalama ise kraken 7.1 kulakların ortalamanın üstündeyse steelseries siberia v2 - v3 bütcen yeterse siberia elite prism ( mikrofonu pek iyi değildir ama yayın yapıcağından zaten harici mikrofon alcaksın. ) Mouse olarak; razer deathadder - steelseries rival
ikisinden birini seçebilirsin. Şimdiyse en zor seçime geldik. Klavye! Klavyeyi seçerken ilk olarak ne kadar ses istediğini bilmelisin. Ben corsair k70 veya k95 (makro ihtiyacın varsa ) öneririm. Fakat türkiyede bu güzelim klavyeler satılmıyor (neden corsair neden ? :( ) türkiyeden alcaksan razer blackwidow chroma alma. Neden dersen kalih switch kullanıyor. Onunda switchleri kalitelidir fakat bir mx cherry olamaz. Logitech orion spark veya Steelseries m800 alabilirsin ikisininde switchleri kendi firmalarının yapımı. Son olarakta mouse pad de steelseries tartışmasız tabiki de. ( Yazım yanlışım varsa affola. )

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı