Dünyanın en güçlü işlemcisi ne?

Intel'in en yüksek işlemcisi şu an bu.
Bu bağlantıya tıklarsanız i9 7980xe'nin daha güçlü olduğunu kendi gözlerinizle de görebilirsiniz. Araştırmadan gelmeyin lütfen. UserBenchmark: Intel Core i9-7980XE vs i9-9980XE
Ben 9980xe daha güçlü mü dedim? Ayrıca herşeyi bilmek zorunda değiliz, burası forum. Sadece nedenini sordum.
Bu bağlantıya tıklarsanız i9 7980xe'nin daha güçlü olduğunu kendi gözlerinizle de görebilirsiniz. Araştırmadan gelmeyin lütfen. UserBenchmark: Intel Core i9-7980XE vs i9-9980XE
He bi de linki göndermeden önce bi bak, sitede 9980xe gayet daha iyi görünüyor her konuda, ayrıca 1. Sırada diye de yazıyor, bakmadan link atmayın lütfen.

Neden 2017 den kalma Intel işlemci ile yepis yeni AMD işlemciyi karşılaştırdınız? Bana kalırsa da AMD daha iyi ama karşılaştırmanın eşit olması lazım.
Biraz bilgili, mantıklı yorumlar atın. Intel'ın en iyi işlemcisi şu an ne? Konuda attığım işlemci. Ne kadar boş yorumlar yapıyorsunuz. Piyasayı takip etmiyorsan yorum yapmak için yapma.

AMD içeren bir sistem kullanacağıma Commodore 64 kullanırım daha iyi. Bulldozer zamanı uff 8 çekirdek pampa uçuyo işlemci efsane diyen tayfa burada Intel eleştiriyor. Bir de Intel satış temsilcileri gelmiş demişler, aynen satış temsilciyiz aynen.

Yeni konular

Geri
Yukarı