Dünyanın en iyi oyunu Witcher 3'tür (!)

Şimdi bu oyuna kolay yea diyen anlamlandıramadığım bir tayfa var. Değerli arkadaşlar, ben şahsen en zor seviyede bile değilken Geralt'ı tek darbede yere seren yaratıklarla dolu bir haritaya kolay diyemiyorum. Quen basa basa üç saat uğraştığım hazine koruyucularla dolu bir oyun bayağı bayağı adamı kasıyor demektir. Contractlerden bahsetmek bile gülünç geliyor burada. Oyun esnasında bazen stresten bacağıma kramp giriyor.
Ben oyuna kolay diyen tiplerdenim. Yani oyunun mekaniklerini bayağı bi yuttuğumdan ötürü artık en zor seviyede bile gördüğüm her yaratığın üzerine atlıyordum. Ama NieR Automata daha zor bir oyun bence açıkçası. Hatta bir noktada çıldırıp hile bile yapmıştım. Witcher 3'le ilgili düşüncelerimi bir çok konuda paylaşmıştım. Tekrar dile getirmeyeceğim.

Zaten abartılıyor aşırı derece de.

En iyi oyun değil ancak eğer tekrardan mekaniklerine el atılırsa RPG oyunların arasında genel anlamda 1 numaraya oynar benim için.

Zaten sevmedim demiyorum severek oynuyorum ancak iyi olduğu kadar da kötü.
Mekaniklere el atacaklarını sanmıyorum hocam, o kadar da yüksek bir beklentiniz olmasın yeni nesil güncellemesinden. Hatta sadece RT getirip alın size yeni nesil güncellemesi bile diyebilirler, o kadar umutlanmamak gerek.

Ben oyuna kolay diyen tiplerdenim. Yani oyunun mekaniklerini bayağı bi yuttuğumdan ötürü artık en zor seviyede bile gördüğüm her yaratığın üzerine atlıyordum. Ama NieR Automata daha zor bir oyun bence açıkçası. Hatta bir noktada çıldırıp hile bile yapmıştım. Witcher 3'le ilgili düşüncelerimi bir çok konuda paylaşmıştım. Tekrar dile getirmeyeceğim.
Aga kinaye, :p beni az çok tanıyan @Lyrinx hocam hemen anladı. Sizde anlarsınız diye düşünmüştüm.

Kinaye, şmqpdmapmadpw. Böyle birşeyle uğraşmam. Fanboyların yorumlarından birleştirilmiş bir flood, ben de başka yerden aldım.

Aga kinaye, :p beni az çok tanıyan @Lyrinx hocam hemen anladı. Sizde anlarsınız diye düşünmüştüm.
Oyunu birçok kez oynayınca nerede ne yapmanız gerektiğini, en iyi teçhizatın hangisi olduğunu biliyorsunuz hocam. O şekilde oyun kolaylaşıyor. Tabii zaman zaman herkes Death March’da oynarken elinde sadece sopası olan bir çapulcudan tek yiyebiliyor, olağan şeyler bunlar :)

"Overrated" olduğu kesin.

Ne hikmetse, konu sahibinin sevmediğim/bitirmediğim falan dediği oyunları ben çok severek oynadım. :D
Fanboy kokuyor buralar.

Geri
Yukarı