Dünyanın en kötü hissi nedir?

Toplu bir buluşmadan sonra onu evine bizzat ben bırakmıştım. Aramızda kötü bir şey olmadı o çocuklada arasında hiçbir şey olmadı hatta aradan 3 ay geçti, tekrar dönsem mi diyorum çünkü unutmaya çalışsam bile arada rüyama giriyor.

Dışarıda RS6 görmek...
Sadece arkadaş mıydınız? Eğer öyleyse sizi sadece arkadaşı olarak görüyor olabilir.

Toplu bir buluşmadan sonra onu evine bizzat ben bırakmıştım. Aramızda kötü bir şey olmadı o çocuklada arasında hiçbir şey olmadı hatta aradan 3 ay geçti, tekrar dönsem mi diyorum çünkü unutmaya çalışsam bile arada rüyama giriyor.

Dışarıda RS6 görmek...

Onlar filan hikaye usta mesela çok basit bir şey ya mesela sevgilimin hiç olmayışı vs.

Onlar filan hikaye usta mesela çok basit bir şey ya mesela sevgilimin hiç olmayışı vs.
Benimde hayatımda hiç sevgilim olmadı ve bu yaşıma kadar gerçekten aşık oldum diyebileceğim tek kişi oydu.

Sadece arkadaş mıydınız? Eğer öyleyse sizi sadece arkadaşı olarak görüyor olabilir.
Hiç açılmadım ona ama bana karşı hareketleri farklı gibiydi, sürekli onun yanındada olamıyordum ama.

Herkeste olur mu bilmem ama uyurken ya da gece saatlerinde gün içinde yaptığın hareketlerinde başkasının seni nasıl gördüğünü düşünmek.

Bunu inanılmaz derecede fazla yapıyorum ve nasıl durduracağımı bilmiyorum. Tek bende oluyor sanıyordum. Günlük hayatta insanların her dediklerini hafızama kazıyıp gece "X bana şunu dedi, ben bunu diyerek hata mı ettim" diye saatlerce savaşıyorum kendimle.

Geri
Yukarı