Dünyanın En Komik Şakası

Daha komik.
1762.jpg

Bilimsel araştırmalara göre dünyanın en komik şakası:

"Ormandaki iki avcıdan birinin üstüne ağaç devrilir. Avcı nefes alamaz ve yanındakinden yardım ister. Diğeri ise telefonunu çıkarır ve acil servisleri arar. Nefes nefese kalarak 'arkadaşım öldü, ne yapabilirim?' Diye sorar. Acil servisteki kişi, 'sakin ol, yardım edebilirim. İlk önce öldüğünden emin olalım' der. Ardından bir süre sessizlik olur ve silah sesi duyulur. Avcı telefona geri döndüğünde, 'tamam, şimdi ne olacak?' Der."
Öl öl güldüm yav bu nasıl şakadır.

Zaman ilerledikçe insanların espri anlayışı ve güldüğü şeyler değişiyor. Bu yazıyı 2010'lu yıllarında görseydik daha komik gelirdi. Senlik bir durum yok yani. Ama bilim diyorsa bunun kaynağını belirtmen de fayda var yoksa linçlemeye devam ederler. :)

Aga bilim diyor ben demiyorum niye ben linçlendim.

Zaman ilerledikçe insanların espri anlayışı ve güldüğü şeyler değişiyor. Bu yazıyı 2010'lu yıllarında görseydik daha komik gelirdi. Senlik bir durum yok yani. Ama bilim diyorsa bunun kaynağını belirtmen de fayda var yoksa linçlemeye devam ederler. :)

Ben kaynağı hatırlamıyorum :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı