En komik anılarınız

Okulumda sadece 1 kişiyi tanıyorum, arkadaş edinme konusunda başarılı değilim, ama dediğim gibi, arkadaşa gerek yok.
Ben sana yetmez miyim? 🙃

Ortaokuldayken okuldayken basketbol antrenmanlarım olduğu için diğer öğrencilere göre okuldan çok geç çıkıyorduk. Okul kapanmadan hemen önce akıllı tahtadan Recep Tayyip Erdoğan müziği açtık. Ertesi sabaha kadar şarkı çalmaya devam etti.

Zaten şansımı denesem biriyle arkadaş olurum, ama ihtiyacım yok, vaktim de yok.

Okulumda sadece 1 kişiyi tanıyorum, arkadaş edinme konusunda başarılı değilim, ama dediğim gibi, arkadaşa gerek yok.

Bu arada, aklıma bir anı daha geldi.

Sabah 5-6 gibi bisiklet sürüyordum, sonra frensiz bisikletle dik yokuştan inmeye çalıştım.

Sonuç: Yokuş bittiğinde bisiklet ile yer değiştirmiş vaziyette duruyordum, arabanın kapısına çarpmıştım.

Geçmiş olsun hocam, inanın arkadaşlığa her konu da ihtiyacınız var. Bakın biz forum da bile arkadaşız, öyle düşünün.

Henüz küçüktüm. Orijinal BMX bisikletim vardı. Bir çocuk bana verir misin dedi. Ben de hiç sorgulamadan tabii alabilirsin dedim. Oda tamam bir mahalleyi dönüp geleceğim dedi. Bir daha gelmedi. Akşama kadar beklemişim sokak köşesin de. Babam işten geliyordu. Beni gördü. Ne bekliyorsun dedi. Birisi benim bisikleti öğlen 1 turluğuna aldı. Ama akşam oldu hala gelmedi demiştim. O bisikleti babam almadığı için kızmamıştı. Bana daha gitti o bisiklet dedi. Ve beraber eve çıktık. 2, 3 gün sonra arka mahalle de ki arsa da buldum bisikleti. Meğer isem çocuk sözün de durmuş. Ama mahalleyi karıştırmış galiba. Arka mahalle de ki arsada gördüm bisikleti. Bir anım daha var. Ama o uygunsuz üslup yer.

Yolda geçen bir tartışma yaşadım. Taksici ile, onu anlatayım. 15-16 seneydi sanırım.

Taksi ile yol verme durumunda mı yoksa benzinlikte çıkarken kesinlikle benim haklı olduğum bir konuda tartıştık. Sabahın erken saatlerinde oluyor bu. İkimizde arabanın içindeyiz. Neyse. Bu taksici araç ile hızlanıp yanıma geldi halen bana laf yetiştirmeye çalışıyor. Ama seyir halindeyiz. İleride trafik ışıkları var ve duran arabalar var önümüzde. Taksici bana yetiştirirken ben görüp durdum ama o bana baktığı için ünündeki arabaya geçirdi. Çok hızlı bir şekilde değil ama arabalarda hasar var. Taksici yeşil yanana kadar arabadan indi eliyle benim arabaya vuruyor. Tabii ben arabanın içinde yarılıyorum gülmekten. Taksicinin suratını görmelisiniz ama. Yeşil yandı ben yoluma devam ettim.

Eskiden yaşadığınız garip ve komik anılarınızı anlatabilirsiniz. Benim yok ama sizin vardır belki. 😁
En komik değil (hayatım bu gibi saçmalıklarla dolu ). Ama
Mouse pili bitti diye bozuldu sanıp yeni mouse almıştım
Henüz küçüktüm. Orijinal BMX bisikletim vardı. Bir çocuk bana verir misin dedi. Ben de hiç sorgulamadan tabii alabilirsin dedim. Oda tamam bir mahalleyi dönüp geleceğim dedi. Bir daha gelmedi. Akşama kadar beklemişim sokak köşesin de. Babam işten geliyordu. Beni gördü. Ne bekliyorsun dedi. Birisi benim bisikleti öğlen 1 turluğuna aldı. Ama akşam oldu hala gelmedi demiştim. O bisikleti babam almadığı için kızmamıştı. Bana daha gitti o bisiklet dedi. Ve beraber eve çıktık. 2, 3 gün sonra arka mahalle de ki arsa da buldum bisikleti. Meğer isem çocuk sözün de durmuş. Ama mahalleyi karıştırmış galiba. Arka mahalle de ki arsada gördüm bisikleti. Bir anım daha var. Ama o uygunsuz üslup yer.
Aynısı başıma geldi. Çocuk saçma bir olay için yardım etti (Kapıyı açtı ) ben de ona 3 tur atması için izin verdim. 2. turda geri gelmedi. Yaklaşık 3 yıl sonra buldum bisikletimi

En komik değil (hayatım bu gibi saçmalıklarla dolu ). Ama
Mouse pili bitti diye bozuldu sanıp yeni mouse almıştım

Aynısı başıma geldi. Çocuk saçma bir olay için yardım etti (Kapıyı açtı ) ben de ona 3 tur atması için izin verdim. 2. turda geri gelmedi. Yaklaşık 3 yıl sonra buldum bisikletimi
Vallahi ya, bisikletler sıkıntıydı😂

Yeni konular

Geri
Yukarı