Dünyanın en şansız insanıyım

ErdemdDL

Hectopat
Daha fazla  
Dün gece yaklaşık 1-2 ay önce aldığım tertemiz S20 FE telefonum cebimden çalındı ve bir iz bile yok. Daha sonra karakola boş gitmeyeyim diye yanıma evdeki yedek telefonum Redmi Note 8 Pro'yu tam aldım onu da yere düşürdüm kırıldı ekran kendi kendine basmaya başladı. Neyse dedim evdeki dolaba attığım dandik Samsung A02'yi aldım karakolun yolunu tuttum kayıp ihbarında bulundum ve eve geri dönmek için tramvaya bindim. Sonra dedim kahvaltıyla duruyorum pide alayım 1 pide aldım ve eve gittim bir de ne olsun anahtarı da o kafayla kapının arkasında unutmuşum ama 2. anahtarı da cebime atmışım bu sefer de gecenin köründe 1.5 saat çilingir bekledim ve adam 30 dakikada anca açıp emek var deyip 500 TL mi de aldı üstüne kapım yamuldu ve soğuktan kayışa dönmüş pidemi yedim haber bekliyorum. (telefondan hala haber gelmedi gelmeyecekte muhtemelen)

Son düzenleyen: Moderatör:
Pişmiş tavuğun başına gelmez hocam. 4 yapraklı yonca mı yırttınız?

Vallahi anlamadım ben. Üstüne bir de yazmadım ama dün bilgisayarımı açtım Google'dan yerini bulurum diye bilgisayar yeşil ekran da kaldı ekran kartını sök tak yapmak zorunda kaldım. Bugünde işte yeni hat ve telefon alacağım.

Çok geçmiş olsun. Bence eğer acil telefon ihtiyacın yoksa yada başka eski iş gören telefonun varsa onu kullan ve kırdığın Redmi telefonunu kırık ekranlı fiyatına ve A02 telefonunu satıp 2.el S9 falan alabilirsin bütçeye göre ne varsa yada bütçen varsa da kırılan telefonu ve A02'yi satıp bütçenin üstüne koyarak da telefon alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı