Dünyanın en şanssız insanıyım

Kardeşim herkesin sorunları var tabii ki fakat senin sorunların gerçekten fazla imiş. Umarım yakın zamanda işlerin yoluna girer.
Çok hocam gerçekten çok fazla yaşanmışlığım var. Bir gün forkliftle mal indirdim mal kaçak sigaraymış. Malı indirten adamlar malı çalmış. Bir baktım bir gün 3 4 Passat iş yerinin önünde durdu baktım adamlar indi bunlar beni vuracak dedim. Adam diyor ki mal nerede nerden bileyim abi dedim. Bir iki tokat attılar ağzımı açsam beni süzgeç yaparlardı. Abi ben malı indirirlerken fotoğraflarını çektim polise vermek için dedim içinden biri ben polisim ver dedi görüntüleri verdim gittiler. Forum kurallarına aykırı değilse buraya da atarım.

Hocam borç ödenir de sağlık önemli. Umarım ciddi birşey yoktur. Kolluk kuvveti vs olmanıza gerek yok. Bir hayli iş kolu mevcut. Elbet kendinize göre iş bulursunuz.
Çocukluk hayalim hocam. 2009 dan beri deniyorum 😂 Kendi işimiz falan var da çok kazanamıyoruz. Doğru diyorsunuz hocam her şeyin başı sağlık. Diş meselesi kötü oldu. Bugün randevu bulamazsam kendim sökecem artık.

Geri
Yukarı