Düşük Bütçeli Taşıt Tavsiyesi

4bdulkadir

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Teknikeri
Merhaba arkadaşlar son zamanlarda yeni bir bilgisayar topladım fakat ne oyun oynayasım kaldı ne bir hevesim, bu sırada evimden 10 kilometre uzakta olan okuluma dolmuş ile gidip geliyorum. Aklımda bilgisayarı satıp 2-3 bin TL civarında bir taşıt almak vardı. B ehliyetim var bunun avantajı 50cc bir motosiklet alabilirim fakat 4'den aşağı pek bulunmuyor bulunsa da kask falan derken masraf baya artıyor. Elektrikli bisiklet alsam aküsü ne durumda olacak pişman edecek mi bilmiyorum. Spor olsun diye bisiklet alsam yorar mı dayanabilir miyim bilmiyorum ? Bisiklet olursa sadece ekran kartını satarak da 700 TL civarında bir şey alabilirim o daha mantıklı yatıyor. 185 boy, 90 kilom var bisiklette çok sırıtır mıyım ? Yorar mı ? Yokuş var üniversiteden ana yola kadar biraz dik. Eve çıkarken de yokuş var o yönden biraz daralmıyor değilim. Sizin fikirleriniz almak istiyorum ne yapmalıyım ? Yoksa bu şekilde devam mı dolmuşa ?

İstersen sağlını da düşünecek şekilde bisiklet al. Yok ben uğraşmak pek istemiyorum kafama da pek yatmıyor diyorsan elektrikli motor al. Aküde bir sıkıntı çıkmıyor 25 km civarında bir elektrik ile dolduruyorsun.

İstersen sağlını da düşünecek şekilde bisiklet al. Yok ben uğraşmak pek istemiyorum kafama da pek yatmıyor diyorsan elektrikli motor al. Aküde bir sıkıntı çıkmıyor 25 km civarında bir elektrik ile dolduruyorsun.
Kilo veririm daha zinde olurum farkındayım fakat yokuşlar korkutuyor beni bisiklet ile kepaze olmak istemiyorum ama öyle sürenler var kayıp gidiyorlar resmen.

Kilo veririm daha zinde olurum farkındayım fakat yokuşlar korkutuyor beni bisiklet ile kepaze olmak istemiyorum ama öyle sürenler var kayıp gidiyorlar resmen.
Eğer bisikleti olan bir arkadaşın var ise rica et o yokuşu dene çok zorlarsa 2. dediğimi yaparsın. En mantıklı bu şekilde olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı