Düşük bütçeyle Gaming ekipman önerisi

oscorp

Hectopat
Tabii ki bütçesi olmayan adama SteelSeries, Corsair önerecek değilim. Ama bütçe yok diye gidip ne idiği belirsiz markalara ışıklı, süslü olduğu için 100-150 lira vermeyi saçma buluyorum. Logitech, A4tech gibi markaların ucuz ürünlerini tercih etmek daha mantıklı. En azından 2 hafta sonra dökülmeyeceğini bilirsiniz. Siz ne düşünüyorsunuz, bahsettiğim ürünlerden memnun kalan var mı?

Sayılı firmaların uygun fiyatlı ekipmanları var tabi modelde önemli bu konuda. Şahsen uzun zamandır kullandığım SteelSeries Rival 110'u önerebilirim.

A4Tech'in kablosuz mouse'sini kullandım 2 yıl. Biraz küçük olması dışında hiçbir sorunu yoktu. Sonra bozulunca A101'den Gomobile bir mouse aldım. Hakikaten A4Tech'i aratacak bir mouse:) Şu anda Rival 110 kullanıyorum, kablosuz A4Tech ile arasında tuş basım hissi konusunda bir fark göremiyorum. Kısacası, mouse o kadar para verilecek bir ekipman gibi gözükmedi bana. Acayip profesyonel değilseniz tabii ki:) Klavyede durum biraz daha farklı. Chiclet klavye kullanmayı çok severim ama masaüstünde çok seçenek yok. O yüzden baya bir önerilen Logitech K360 aldım. Hızlı yazmak için birebir. İşlevsel, tuşlar arası mesafe fazla. Tek beğenmediğim yanı parmak izi kalması. Kulaklık konusunda da mouse ile aynı düşünüyorum. Tabii ki oyuncuların deyimiyle "ses kasmak" için bas ve tizleri iyi bir kulaklık gerekse de düşük bütçede aldığınız kulaklıklar ile mesela şu anda kullandığım JBL nin 70Tl'lik kulaklığı her açıdan güzel fiyatına göre.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı