Düşük faizli konut kredisi veren kampanyalar var mı?

Kerembzd19

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, ev almayı düşünüyoruz fakat faiz oranları çok yüksek geçen haftaya kıyasla bile artmış. En düşük faiz 2.39'dan başlıyor, 0.69 0.99 gibi kampanyalar görmüştüm. Bunun gibi kampanyalar var mı? Devam ediyor mu? Şartları nedir? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Arkadaşlar merhaba, ev almayı düşünüyoruz fakat faiz oranları çok yüksek geçen haftaya kıyasla bile artmış. En düşük faiz 2.39'dan başlıyor, 0.69 0.99 gibi kampanyalar görmüştüm. Bunun gibi kampanyalar var mı? Devam ediyor mu? Şartları nedir? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Artık 0,69 0,99 tarih oldu hocam bende araştırıyorum en düşük faiz 2,19.

Şu anda yazan kredi oranları ile bile almak çok zor. Eskide kaldı düşük faiz maalesef. Bankalar kredi çekmeyi zorlaştırdılar. Çok yüksek kredi puanına sahip insanlar bile zar zor çekiyor artık. 2.39 şu anda güzel bir oran bile diyebilirim...

0,99 Faiz ile ev almak gayet güzel. 2 Milyonluk evi 4 milyona veriyorlar ama olsun 0,99. 🙂 Böyle bir şey hala varsa uzak durun derim, 2,39 gayet makul bir oran. Eğer istediğiniz limitte kredi veriyorlar ise değerlendirmeyi düşünebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı