Çözüldü Düşük internet hızı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yagdehub

Hectopat
Yer
TR
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Öncelikle selamlar. Yaklaşık olarak 1 haftadır internetim hiç olmadığı kadar beter duruma düştü. Ama anlamadığım bir durum var örneğin önceden LoL'de sabit 22 ping alırken bu aralar sabit 40 ping ve hatta daha yüksek seviyelerde de sabit kaldığını gördüm. Ethernet kablosu kullanıyorum modemi resetledim, Spybot kurdum, arka planda çalışan programları kapattım. Yine de nafile, ne yapmam gerekiyor? Speedtest sonuçlarıma göre bu oranları almam normal mi?

Dosya Ekleri

• asdfasdfsad.png
    asdfasdfsad.png
    5,9 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kusura bakmayın hangi detayları vermeliyim bilmiyorum. Vodafone müşterisiyim 24 Mbps ADSL kullanıyorum.
24 mbps internette şuanlık hız testiniz normal gözüküyor. Pinginiz biraz fazla oturduğunuz yerden dolayı olabilir. Altyapınız sıkıntılı olabilir. Son 1 haftadır böyle diyorsunuz o zaman yoğunluktan hız kısıtlaması almış olabilirsiniz.
Öncelikle selamlar. Yaklaşık olarak 1 haftadır internetim hiç olmadığı kadar beter duruma düştü. Ama anlamadığım bir durum var örneğin önceden LoL'de sabit 22 ping alırken bu aralar sabit 40 ping ve hatta daha yüksek seviyelerde de sabit kaldığını gördüm. Ethernet kablosu kullanıyorum modemi resetledim, spybot kurdum, arka planda çalışan programları kapattım. Yine de nafile, ne yapmam gerekiyor? Speedtest sonuçlarıma göre bu oranları almam normal mi?

Hangi ISS'yi kullanıyorsunuz? ve paketinizde tanımladıkları hız kaç?

Kusura bakmayın hangi detayları vermeliyim bilmiyorum. Vodafone müşterisiyim 24 Mbps ADSL kullanıyorum.
24 mbps internette şuanlık hız testiniz normal gözüküyor. Pinginiz biraz fazla oturduğunuz yerden dolayı olabilir. Altyapınız sıkıntılı olabilir. Son 1 haftadır böyle diyorsunuz o zaman yoğunluktan hız kısıtlaması almış olabilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı