Düşük Kullanılabilir RAM Miktarı Sorunu

wannacry

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Ağ Mühendisliği
Birkaç haftadır yukarıdaki fotoğrafta göründüğü gibi bir hata ile karşılaşıyorum. İnternet üzerinde yer alan çözümlerin neredeyse hepsini denedim. RAM slotlarını değiştirdim, temizliğini yaptım, BIOS pilini çıkartıp taktım ve hatta yenisiyle değiştirdim. BIOS'da RAM miktarı 8 GB olarak görünüyor ve Memory Test yaptığım zaman ise herhangi bir hatayla karşılaşmıyorum. Tek denemediğim şey format atmak kaldı. Başka yapabileceğim bir şey var mı?

Screenshot_1.jpg
Screenshot_2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarında zararlı yazılımlar mevcut.

C:\Windows\SysWOW64\qewTWyYYadoik.exe
C:\Windows\SysWOW64\OOYUoFdoca.exe

Bunlar http://freshrefreshnerer225rb.info buradaki sitelere arkaplanda yönlendirmekte.

Aryıca Driver Booster gibi sistem ayarlarını bozan uygulamalar yüklemişsiniz.

Yapmanız gereken ilk önce temiz Windows 10 kurmanız. Ardından Norton ve KAspersky gibi kaliteli bir antivirüs yazılımı kurun. Halen kullanılabilir RAM sorunu varsa işin donanımsal kısmına o zaman bakalım. Fakat şu anki hali ile sistem çöp.

Bilgisayarında zararlı yazılımlar mevcut.

C:\Windows\SysWOW64\qewTWyYYadoik.exe
C:\Windows\SysWOW64\OOYUoFdoca.exe

Bunlar http://freshrefreshnerer225rb.info buradaki sitelere arkaplanda yönlendirmekte.

Aryıca Driver Booster gibi sistem ayarlarını bozan uygulamalar yüklemişsiniz.

Yapmanız gereken ilk önce temiz Windows 10 kurmanız. Ardından Norton ve KAspersky gibi kaliteli bir antivirüs yazılımı kurun. Halen kullanılabilir RAM sorunu varsa işin donanımsal kısmına o zaman bakalım. Fakat şu anki hali ile sistem çöp.

Temiz Windows 10 kurulumu yaptım ve driverleri Driver Booster kullanmadan kurdum fakat hala aynı sorun devam ediyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı