Düşük profil klavye ergonomisi

slmnblvck

Hectopat
Makaleler
1
Logitech G610 Red Switch kullanıyorum. %60 brown Switch'e geçmek istiyorum. Fakat düşük profil alırsam acaba kullanımda bir fark, etki oluşucak mı? Deneyimi olan arkadaşlar cevab verirse güzel olur. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanımdaki fark konfor olarak etkileyebilir sadece, o da kişiden kişiye değişir. Ben low profile ile rahat edeceğimi sanmıyordum. Fakat Logitech G815 aldıktan sonra fikrim değişti. Çok konforlu ve rahat buluyorum.

Fakat bahsettiğiniz fark ve etki hız, tepkime vs. ise böyle bir etki yok hiçbir klavyede olmadığı gibi.

Kullanımdaki fark konfor olarak etkileyebilir sadece, o da kişiden kişiye değişir. Ben Low profile ile rahat edeceğimi sanmıyordum. Fakat Logitech G815 aldıktan sonra fikrim değişti. Çok konforlu ve rahat buluyorum.

Fakat bahsettiğiniz fark ve etki hız, tepkime vs. ise böyle bir etki yok hiçbir klavyede olmadığı gibi.

Bende rahat eder mi diye düşünüyordum. Teşekkürler. Karar verdim düşük profile geçme zamanı artık 😄

Kullanımdaki fark konfor olarak etkileyebilir sadece, o da kişiden kişiye değişir. Ben low profile ile rahat edeceğimi sanmıyordum. Fakat Logitech G815 aldıktan sonra fikrim değişti. Çok konforlu ve rahat buluyorum.

G815 almak üzereyim ben de. Oyun değil de daha çok yazmak için kullanacağım. 1200 TL bu klavye için uygun fiyat mıdır? Şu an Razer green switch Blackwidow 2016 kullanıyorum. Gürültüsü artık rahatsız ediyor. Tactile olmalı ama gürültüsü çok olmamalı.

Geri
Yukarı