Düşük sistemli korku oyunu tavsiyesi

ErenWindows7

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4 GB
Ekran kartı
Mobile İntel 4 Series Express Chipset Family
İşlemci
T6400 2.0 GHZ
Düşük sistemli korku oyunu önerirseniz sevinirim 128 MB ekran kartım var modelini yazdım.
Oynadığım oyunlar (korku)
Penumbra serisi.
Doom 3.
Amnesia the Dark descent açılmadı fatal error verdi çözümü ekran kartini güncellemek güncelledim olmadi.

Slenderman, komik olacak ama Minecraft korku modlu mapler, Garry's Mod backrooms mapleri, freddy bir şeydi ismi tam hatırlamıyordum oyuncak ayılı bir oyun vardı onu da deneyebilirsin. Ekran kartın çok eski olduğundan, çok eski korku oyunları bilmiyorum.

Slenderman, komik olacak ama Minecraft korku modlu mapler, Garry's Mod backrooms mapleri, freddy bir şeydi ismi tam hatırlamıyordum oyuncak ayılı bir oyun vardı onu da deneyebilirsin. Ekran kartın çok eski olduğundan, çok eski korku oyunları bilmiyorum.

Slenderman bence korkunc degil FNAF hepsini bitirdim başka var mıdır böyle korku oyunu istiyorum.
Silah olmasın çok korkunç da olmasın gerilimli oyun olsun.

Amnesia the Dark descenti hallede bilir miyim driverlar güncel.

Yardımcı olucak yokmu

Slenderman bence korkunc degil FNAF hepsini bitirdim başka var mıdır böyle korku oyunu istiyorum.
Silah olmasın çok korkunç da olmasın gerilimli oyun olsun.

Amnesia the Dark descenti halledebilir miyim driverlar güncel.

Yardımcı olacak yok mu?

Outlast diyeceğim ama kaldırır mı bilmem. Full düşükte oynatır belki.

Outlast diyeceğim ama kaldırır mı bilmem. Full düşükte oynatır belki.

256 MB ekran kartı lazım Full düşük kötü olur 1366x768 lazim başka var mıdır?

Amnesia the Dark descent açılmadı fatal error verdi çözümü ekran kartını güncellemek güncelledim olmadı. Bu hatayi duzeltebilir miyiz?

Nosferatu, the suffering, clive barker's undying ve clive barker's jericho, fear oyunları, penumbra oyunları, condemned.

Bunlara bakın. Hepsi eski sistemlerde Full ayarlarda bile açar, eski oyunlar biraz ama kaliteliler.

Aga baktımda benlik olmayan oyunlar bunlar silah olmasın çok korkunçda olmasın gerilimli olsun.

Amnesia the Dark descent açılmadı fatal error verdi çözümü ekran kartini güncellemek güncelledim olmadi.

Bunun hakkında yeni konu açarsam yardımcı olur musunuz?

MC korku mapleri arkadaşlarda keyifli oluyor ama bilgisayarı olan arkadaşım yok.

Yeni konu açıyorum gelir misiniz?

Son düzenleme:
Aga baktımda benlik olmayan oyunlar bunlar silah olmasın çok korkunçda olmasın gerilimli olsun.

Bunun hakkında yeni konu açarsam yardımcı olur musunuz?

MC korku mapleri arkadaşlarda keyifli oluyor ama bilgisayarı olan arkadaşım yok.

Yeni konu açıyorum gelir misiniz?
Siz açın zaten teknik destekte yardım ederler size, ben oyun tavsiye ettim sadece, bilgim yoksa yardım etmiyorum bu konularda. Dediğiniz hakkında da bilgim yok, araştırmam gerek.

256 MB ekran kartı lazım Full düşük kötü olur 1366x768 lazim başka var mıdır?

Amnesia the Dark descent açılmadı fatal error verdi çözümü ekran kartını güncellemek güncelledim olmadı. Bu hatayi duzeltebilir miyiz?

Buldum. Çok temiz bir korku oyunu var. Hemde Steam'de ücretsiz. 4-5 kez bitirmişimdir. Cry of fear. Bunu dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı