Düşük sistemli Online oyunlar

Claxo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar arkadaşımla oynayabileceğim düşük sistemli ve çok pahalı olmayan Online oyunlarınızı belirtebilir misiniz?🙏🙏
(Mümkünse Steam'den ve ucuz olsun)

Csgo'nun sitesinde gereksinimler 2gb ram, 1gb ekran kartı, intel 2.4ghz işlemciydi. Ne kadar gerçekçidir bilmem. Ama ben celeron işlemciyle 30 40 fps arası alıyorum en düşük ayarlarda.

Battlefield'ın eski oyunları (1942,1943,Vietnam,Bad Company 1&2), CS:GO, Unturned, CS 1.6, Left 4 Dead 1&2, Half Life, GTA SA:MP ya da MTA.

Point Blank'tır, Ayda 4 kere 1 tanesi büyük olmak üzere güncelleme alır.
Dünyanın en hızlı FPS oyunudur ödülleri vardır, Online olarak oynayabileceğiniz bir oyun.
CS:GO'dan tek farkı Kanser çocuklar fazla yok :) bir de rus serveri ayrı(Rus, İtalya, Kore, Amerika serverleri ayrıdır)

Arkadaşlar arkadaşımla oynayabileceğim düşük sistemli ve çok pahalı olmayan Online oyunlarınızı belirtebilir misiniz?🙏🙏
(Mümkünse Steam'den ve ucuz olsun)

Şahsen arkadaşla vakit geçirmek diyorsan Town Of Salem, Pacify, Warframe, Destiny 2, Risk.

Point Blank'tır, Ayda 4 kere 1 tanesi büyük olmak üzere güncelleme alır.
Dünyanın en hızlı FPS oyunudur ödülleri vardır, Online olarak oynayabileceğiniz bir oyun.
CS:GO'dan tek farkı Kanser çocuklar fazla yok :) Bir de Rus serveri ayrı (Rus, İtalya, Kore, Amerika serverleri ayrıdır)
Bu kadar hızlı güncelleme almasına bayılıyorum yahu :D Black Squad bazen düşük güncellemeleri alması 5-6 hafta sürebiliyor :( Gün gelecek PB'ye başlayacağım, o günü bekliyorum...

Bu arada Ring Of Elsiyum deneyebilirsiniz.

Bu kadar hızlı güncelleme almasına bayılıyorum yahu :D Black Squad bazen düşük güncellemeleri alması 5-6 hafta sürebiliyor :( Gün gelecek PB'ye başlayacağım, o günü bekliyorum...

Konuyla alakasız fakat Black Squad pek samimi gelmiyor bana. Mesela CS:GO gibi kendini hissettiren bir oyun gibi gelmedi bana. Ama sniper ile adamı vurması çok daha keyifli bu oyunun :)

:D Oyunun resmi sitesinden Bakım notlarına bakmak adamı çok yoruyor, Oyun yöneticileri ile Discord üzerinden her konuyu konuşabiliyorsunuz (150'den fazla Yönetim ekibi üyesi bulunuyor MOD, PBST, Destek, PBTR, GM vs.)

Yeni konular

Geri
Yukarı