Düz 24 pinli DDR2 anakarta 20+4 pinli PSU uyar mı?

Be quiet alcam çok sağol Yorum için.

Corsair

CX430M 430W 80 PLUS BRONZE o nasıl vs450 ile aynımı oda​

Üreticileri farklı, bu seri CWT üretimi olması lazım, VS'nin ise HEC. Kapasitör olarak aynı sınıftalar, ikisinde de 85 derece kapasitör mevcut (Pure Power da CWT üretimi bu arada ama onda bulk kapasitör 105 derece Teapo marka olmalı, ikinci taraftaki filtre kapasitörleri de Teapo), bir de bunda tek 12V kanalı var ve OCP koruması yok. Voltaj regülasyonu, ATX standardı içinde ama yüksek sayılabilir. Ahım şahım bir farkları yok.

Son düzenleme:
Üreticileri farklı, bu seri CWT üretimi olması lazım, VS'nin ise HEC. Kapasitör olarak aynı sınıftalar, ikisinde de 85 derece kapasitör mevcut (Pure Power'da CWT üretimi bu arada ama onda bulk kapasitör 105 derece Teapo marka olmalı, ikinci taraftaki filtre kapasitörleri de Teapo), bir de bunda tek 12V kanalı var ve OCP koruması yok. Voltaj regülasyonu, ATX standardı içinde ama yüksek sayılabilir. Ahım şahım bir farkları yok.
bu 3 marka arasında bequiet kesinleşti ozaman eyvallah kral saolasın
Üreticileri farklı, bu seri CWT üretimi olması lazım, VS'nin ise HEC. Kapasitör olarak aynı sınıftalar, ikisinde de 85 derece kapasitör mevcut (Pure Power da CWT üretimi bu arada ama onda bulk kapasitör 105 derece Teapo marka olmalı, ikinci taraftaki filtre kapasitörleri de Teapo), bir de bunda tek 12V kanalı var ve OCP koruması yok. Voltaj regülasyonu, ATX standardı içinde ama yüksek sayılabilir. Ahım şahım bir farkları yok.
ASUS GTX 460 - Asus Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 1031617600 -kral son bi soru :D bu bequiet 430 watt bu karta yetermi beslermi?
Dell - 305 Watt Dual SATA Power Supply for Optiplex GX280 [L305P-00]. benim suanki güç kaynağı bunuda bi araştırırmısın iç mazeme kalitesini bequiet bundanda iyimi

Dosya Ekleri

• 61WxgMbGZLL._AC_SL1200_.jpg
    61WxgMbGZLL._AC_SL1200_.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
İşlemcinize bağlı, anakartınızın desteklediği işlemciler 35W ile 125W arası değişiyor. GTX 460 da 160W üzerine çıkabilen bir kart, bu durumda işlemciniz 125W civarı ise 430W'lık model pek sağlıklı olmayacaktır. (Ki zannedersem PSU'yu ikinci el alıyorsunuz)

Dell - 305 Watt Dual SATA Power Supply for Optiplex GX280 [L305P-00].

Bulabildiğim kadarıyla üreticisi Lite-On (kendileri çok eski bir üretici, yeni nesil PSU'larına pek rastlamadım, şimdilerde genelde adaptör üretiyorlar) ve nereden baksanız 10 yılı aşkın yaşa sahip bir PSU. Zamanına göre iyi sayılabilecek malzemeler kullanılmış gibi, misal Elite marka bulk kapasitör mevcut. Yaşından ötürü bağlantıları çok az. En azından daha üst ATX standartını desteklemesi bile Be Quite'ı seçmek için yeterli bir neden. Ama sistemin güç ihtiyacı için yeterli gelmeyecekse başka bir PSU bakmanız daha iyi olur.

Son düzenleme:
İşlemcinize bağlı, anakartınızın desteklediği işlemciler 35W ile 125W arası değişiyor. GTX 460 da 160W üzerine çıkabilen bir kart, bu durumda işlemciniz 125W civarı ise 430W'lık model pek sağlıklı olmayacaktır. (Ki zannedersem PSU'yu ikinci el alıyorsunuz)

Bulabildiğim kadarıyla üreticisi Lite-On (kendileri çok eski bir üretici, yeni nesil PSU'larına pek rastlamadım, şimdilerde genelde adaptör üretiyorlar) ve nereden baksanız 10 yılı aşkın yaşa sahip bir PSU. Zamanına göre iyi sayılabilecek malzemeler kullanılmış gibi, misal Elite marka bulk kapasitör mevcut. Yaşından ötürü bağlantıları çok az. En azından daha üst ATX standartını desteklemesi bile Be Quite'ı seçmek için yeterli bir neden.
ya kral tam duymak istediklerimi söylüyorsun bana ya adamsın sen vallahi çok saolasın.

anakartım gigabayte m56s-s3 işlemci en son amd phenom ii x4 955 95 wat olanı destekliyor psu yu 2.el alıyorum sormuş oldugum kart fiyatı uygun gözüktü gddr5 olması cezbetti oyuzden sordum benim alacam kart 1 gb 256 bit ddr3 ben sadece knight online oynuyorum pk atarken kalabalıkta kasmasın arka planda 1080p dizi film youtubda kasmasın yeterli.

Bulabildiğim kadarıyla üreticisi Lite-On (kendileri çok eski bir üretici, yeni nesil PSU'larına pek rastlamadım, şimdilerde genelde adaptör üretiyorlar) ve nereden baksanız 10 yılı aşkın yaşa sahip bir PSU. Zamanına göre iyi sayılabilecek malzemeler kullanılmış gibi, misal Elite marka bulk kapasitör mevcut. Yaşından ötürü bağlantıları çok az. En azından daha üst ATX standartını desteklemesi bile Be Quite'ı seçmek için yeterli bir neden. Ama sistemin güç ihtiyacı için yeterli gelmeyecekse başka bir PSU bakmanız daha iyi olur.
ASUS GeForce GT440 ddr3 1 gb 128 bit -

Gigabyte 1 gb 128 bit-HD4670 GDDR3 1GB 128Bit-​

SAPPHIRE Radeon HD4670 1GB DDR3 bunlardan hangisi kanka sence ?​

kanka gt220 kartı aldm fakat fanı cücük kadar çıktı beş para etmez bende 8 cm lik sağlam 2 pinli fan taktım 8 cm lik fanın kablo renkleri siyah kırmızı-gt220 4 pin fan kablo renkleri siyah sarı mavi yeşil 2 pinli fanın siyah kablosunu siyah ile kırmızı kablosunuda sarı kablo ile bağladım mavi yeşil kablo boşta fan en son hızda dönüyor kafa düdüklüyor bağlantıyı yanlışmı yaptım düşük devirde dönmesini istiyorum bunun hakkında bir bilgin varmı kanka yardımcı olurmusun

Dosya Ekleri

• 323.png
    323.png
    2,2 MB · Görüntüleme: 10
  • 1111.png
    1111.png
    843,9 KB · Görüntüleme: 15
  • 3232.png
    3232.png
    732,8 KB · Görüntüleme: 8
  • dfdf.png
    dfdf.png
    956 KB · Görüntüleme: 6
  • Adsız.png
    Adsız.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
@Malta Gang Bir suredir internete giremiyordum cevap veremedim. 4 PIN'li ve 3 PIN'li fanlarda PIN'in biri hız kontrolünü saglıyor. 2 PIN fanlarda hız kontrolü mümkün olmuyor.
kanka 2 gündür net kopuyor geliyor durmadan seri bi şekilde boşta masaüstündeyken net bazen gidiyor chrome opera acınca kopuyor geliyor hep modem 5-6 senelik ttnet zyxel biraz fazla ısınıyor ethernet kablosunu deiştim yine aynı laptop bagladım kablo ile bi sıkıntı yok masaüstü pc de durmadan kopuyor geliyor kafayı sıyırcam bi bilgin varmı kanka

Yeni konular

Geri
Yukarı