Düz Dünya Derneği

Makaleler
12
Daha fazla  
372119

Durduk yere yine bu gereksiz düz dünya manyaklarını gündem edeceğiz. Bu adamı Twitter'da gördüm düz dünya derneği açmış kendisini de başkani ilan ediyor şimdi bu dernek cidden var mi yoksa trol hesap mı bu?

Kendisini eleştirenleri de şikayet ediyor savcılığa, bu gereksiz kim ya? Cidden böyle bir hesap gerçek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal medyada, bu tür insanlarla uğraşılmaz. Çocukluklarından gelen bir ilgi eksikliğini böyle konulara yorup dikkat çekmeye çalışıyorlar. Bunlara cevap vermek onların en büyük prim kaynakları. Salın kendi halinde yaşasın.

Bence Dünya düz değil, üçgen :D Neden mi? Çünkü piramitler üçgen, dağları bile çizerken üçgen çiziyoruz :D Var mı bunun başka bir izah tarzı.

Gelsin de bir konuşalım o arkadaşla :D

Kimse bir şey demese yok olur gider. Suç biraz da bizde.
Ben de farkındayım bu şekilde gündem oluyorlar hiç gündem olmamaları bile gerekirken. Ciddi ciddi şikayet ediyor ben de artik dayanamadim bir konu açayım dedim belki trol hesaptir ama trol değil anlaşılan. Bu manyak şikayet ettikleri kişilerin ceza alacağından da emin konuşuyor gibi arkasi mi sağlam çözemedim. Bu manyaklar şimdi türedi başımıza. Video falan da çekiyor.
Dava açması için akıl sağlığının yerinde olması gerekmiyor mu?
Haklısın onu unuttum.😂😂
Sosyal medyada, bu tür insanlarla uğraşılmaz. Çocukluklarından gelen bir ilgi eksikliğini böyle konulara yorup dikkat çekmeye çalışıyorlar. Bunlara cevap vermek onların en büyük prim kaynakları. Salın kendi halinde yaşasın.
Ben cevap vermedim zaten buna, tesadüfen karşıma çıktı ben de profilo baktim bunlar karşıma çıktı. Gelen gideni savcılığa bildiriyor, kendi ile aynı görüşte olan manyaklarina da bize bildirin biz savcılığa şikayet edeceğiz diyor. Bu şekilde onlara prim verdiğimizin farkindayim. Bu adam bu kadar manyak mi yoksa trol mu bilmiyorum. Trol gibi durmuyor sanki.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı