Düz Dünya Teorisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu gayet güzel ellerine sağlık arkadaşım. Ben Dünya düz ya da yuvarlaktır demiyorum. Sizin bilim dediğiniz şey NASA’nın Hoolywood filmlerinden ibaret arkadaşlar, ne de olsa adamlar taaa 1965'lerde aya ayak bastı di mi? Gerçekten inanıyor musunuz buna? Teknolojinin son 10 yılda kat ettiği yola bakın, Ama NASA 50-60 yıl önce aya gitseydi şu anda çok daha ileri bir uzay çağını yaşardık. Hepsi kocaman bir yalan. Klasik Amerikan filmleri işte, uzaylılar gelir, Dünyayı sömürür, insanları yok eder hooop sonra Amerika olaya el atar vee Dünya kazanır? Sizce neden bunlar bilinçaltımıza yerleştiriliyor? Yıllardır söylenen yok uzaylı görüldü, yok UFO mu yok bilmem ne mi? Hala bunlara inanmak gerçekten saçma. Arkadaşlar tekrar belirteyim, ben Dünya düz ya da yuvarlak demiyorum. Çünkü sandığımızdan çok daha farklı boyutta bir şeyler olduğu kesin. Her neyse ben dünyanın dışına çıkılmadığını ve de çıkılamayacağını düşünüyorum. Bunlar elbette benim düşüncelerim. Düşüncelerimi paylaşmak bana, saygı duymak size düşer.
Amerikan bilim kurgu fazla izlemişsin ayrıca diyelim ki; Amerika, Sovyetler Birliği' nin bütçesini boşa harcaması için böyle bir oyun düzenledi bu onarın yaptığı diğer araştırmaların yalan olduğuna tam kanıt olabilir mi?
Van Allen Kuşağının geçilemeyeceğine inanman ayrı bir konu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu terk edin falan bu yaklaşımlar doğru değil. 2019 yılına gireceğiz dünyanın hala düz olduğuna ciddi ciddi inananlar var. Bilim zaten bunu %100 kanıtladı. Şaka gibi ya, yazık.

Şu konuyu onayladığımıza mı, yoksa ciddi ciddi 3 sayfa tartışıldığına mı şaşırayım bilmiyorum. Bir deli bir kuyuya taş atıyor, elli akıllı çıkarmaya çalışıyor... Arkadaş 1 yıl banlandı ama iyi eğlenmiştir, hakkını vereyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı