Düzenlediğim fotoğraf nasıl?

Daha yumuşak çalışabilirdiniz. Renk tonlarıyla oynayabilirdiniz.

Mesela üzerinde PS ile biraz çalıştım. Bu şekil efektler verebilirsiniz. Doygunluk artırmak/abartmak fotoğrafın renk konusunu bozar. Canlılık yerine tonlama çalışmanız daha başarılı ve hoş görüntü sunar.

1665420398691.png

Mesela üzerinde PS ile biraz çalıştım. Bu şekil efektler verebilirsiniz. Doygunluk artırmak/abartmak fotoğrafın renk konusunu bozar. Canlılık yerine tonlama çalışmanız daha başarılı ve hoş görüntü sunar.

Eki Görüntüle 1540672

Ben de PS üzerinden cyberpunk havası vermeye çalıştım ama sanırım biraz abarttım. Sizinki efsanevi olmuş. Zaten yeniyim bu işte.

@Viva La Vida @OverFireable @Messi1982 @Freezyf @404353 @Akbaba İsmet
Doğru. İyice Cyberpunk havası katmaya çalıştığımdan (Oyun olan değil sanat teması olan, steampunk gibi) kontrastı fazla yapmışım. Sanırım hata yaptığım yeri anladım.

Eki Görüntüle 1540672
Filtre nasıl ekleniyor? Ben şu anda bu konuda sadece katman renk ayarı yapmayı öğrendim.

@Viva La Vida @OverFireable @Messi1982 @Freezyf @404353 @Akbaba İsmet @yyildirayy @SeRReSss
Bir tane daha denedim nasıl?
Reversse.png

eksiklerini söylerseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı