Dungeon Hunter 5 oyun ilerlemesini kaybetmeden Microsoft hesabı nasıl aktarılır?

Ahmet55c

Centipat
Daha fazla  
Evet konu şu ki Windows 10 laptop kullanıyorum bir sürü Microsoft hesabım var. PC'den Microsoft Store'dan oyun da indirip oynadım hatta oyunda uzun süreli birikimim de var. Durum şu; mağaza uygulamasında Gmail hesabım ile oturum açıktı oyunu indirdim oynadım falan. Yakın zamanda aynı mail hesabımı tamamen sildim ve sildikten sonra aradan silinen hesabı kurtarma seçeneği de ortadan kalkacak kadar zaman geçti. Hesap ile işim yok o lazım değil ama bu arada Microsoft Store mağazadaki oyunum Gmail hesabı ortadan kalkmasına rağmen hala duruyor. Ben Microsoft hesabıyla bağlıdır silinince her şey gider diye düşünüyordum ama öyle olmadı. Başka bir hesap ile oturum açıyorum oyunum hala yerinde. Diyeceksiniz ki derdin ne? Şu; ben bu oyunu yani kayıtlı ilerlememi kaybetmek istemiyorum. Yeni bir PC aldığımda aktarabilecek miyim? Oyun dungeon hunter 5. gördüğüm kadarıyla mail hesabına bağlı değil. Hesap silindi duruyor ama nereye bağlı nasıl aktaracağım bilen varsa pls.

Bilen yok mu alooo😂

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı