Durduk yere gereksiz küfür kullananlar

engin beyefendi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Front-end Developer
Özellikle oyunlarda yaşanıyor bu durum. R6s oynarken adım "enginbeyefendi" olduğundan Türk olduğum anlaşılıyor ve takımda Türk varsa bana daha rauntun ilk dakikasında Site'da olmadığımdan, "dronelayarak nereye gideceksin?" deyip küfür ediyorlar. Ben de diğer raunt kafasına bir mermi indiriyorum. Bunu özellikle mesajlaşmada kullananlar. "a*" kısaltmasını ve açılımını sanki ünlem, nokta gibi her cümlenin sonuna koyuyorlar. Ne yani koyacak bir şey mi yok kardeşim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellikle oyunlarda yaşanıyor bu durum. R6s oynarken adım "enginbeyefendi" olduğundan Türk olduğum anlaşılıyor ve takımda Türk varsa bana daha rauntun ilk dakikasında Site'da olmadığımdan, "dronelayarak nereye gideceksin" deyip küfür ediyorlar. Ben de diğer raunt kafasına bir mermi indiriyorum. Bunu özellikle mesajlaşmada kullananlar. "a*" kısaltmasını ve açılımını sanki ünlem, nokta gibi her cümlenin sonuna koyuyorlar. Ne yani koyacak bir şey mi yok kardeşim?
Ne yazık ki yapacak çok bir şey yok. Rapor gönderilir ama kaç tanesi adam akıllı yerine ulaşıyor meçhul.

Son düzenleme:
Daha bugün forumda küfür yedim, bir insan kendi milletinden bu kadar tiksinebilir mi ya?

LoL'de sadece ormancı olduğunuz için bile küfür yiyebiliyorsunuz. Türkler çok dengesiz ve kaosla besleniyorlar genel olarak. Halkımız bunu seviyor ve sonuçlarına da ruh hastası olarak katlanıyorlar. Maalesef yapabilecek bir şey yok.

LoL'de sadece ormancı olduğunuz için bile küfür yiyebiliyorsunuz. Türkler çok dengesiz ve kaosla besleniyorlar genel olarak. Halkımız bunu seviyor ve sonuçlarına da ruh hastası olarak katlanıyorlar. Maalesef yapabilecek bir şey yok.
Oyunda olması zorunlu olan rol için küfür yemekte iyiymiş

Özellikle oyunlarda yaşanıyor bu durum. R6s oynarken adım "enginbeyefendi" olduğundan Türk olduğum anlaşılıyor ve takımda Türk varsa bana daha rauntun ilk dakikasında Site'da olmadığımdan, "dronelayarak nereye gideceksin?" deyip küfür ediyorlar. Ben de diğer raunt kafasına bir mermi indiriyorum. Bunu özellikle mesajlaşmada kullananlar. "a*" kısaltmasını ve açılımını sanki ünlem, nokta gibi her cümlenin sonuna koyuyorlar. Ne yani koyacak bir şey mi yok kardeşim?

Türkçe küfür etmeye çok müsait bir dil, örnek veriyorum "ne haber lan" derken bile küfür etmeye çok müsait bir dil.

Geri
Yukarı