Çözüldü Durduk yere sesler neden gider?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KIDsErBIA

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8 GB RAM, 480 GB SSD,
Intel Core i3 5005 - 2.00 GHz,
Intel HD Graphics 5500 - VRAM: 128 MB,
32 bit 60 Hz ekran
Torrent'ten film ındırıyordum. İnerken YouTube'dan bir şeyler izleyeyim dedım ses birden gitti, kulaklıkla denıyorum hala aynı. Sorun gidericiden sınama seslerını duyuyorum fakat baska bır ses alamıyıyorum. Baska bır yerden ve sorun gıderıcı sorunu 'genel ses sürücü' algılandı fakat bir şey yapamıyor.

Çözüm
Torrent'ten film ındırıyordum. İnerken YouTube'dan bir şeyler izleyeyim dedım ses birden gitti, kulaklıkla denıyorum hala aynı. Sorun gidericiden sınama seslerını duyuyorum fakat baska bır ses alamıyıyorum. Baska bır yerden ve sorun gıderıcı sorunu 'genel ses sürücü' algılandı fakat bir şey yapamıyor.

Sorunu cözdum, eger gelecekte bırının ıhtıyacı olursa ses karıstırıcısı kontrol etsin. Torrent bazen boyle seyler yapabılıyormus :)

Virüs taraması deneyebilirsiniz bence.

Teşekkürler, sorunun cozumunu buldum.

Sorunu cözdum, eger gelecekte bırının ıhtıyacı olursa ses karıstırıcısı kontrol etsin. Torrent bazen boyle seyler yapabılıyormus :)

Virüs taraması deneyebilirsiniz bence.

Teşekkürler, sorunun cozumunu buldum.

Çözüm

Geri
Yukarı