Durmadan Gmail oturumu kapanıyor

Kekru

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 2-3 gündür bu sorunu yaşıyorum Gmail'ime giriş yapıyorum, 3-4 saat sonra bir bakıyorum otomatik oturum kapanmış. Telefonumda böyle bir sorun yok ama bilgisayarımda oluyor ve şifreyi de değiştirdim fakat hala oturumum kapanıp kapanıp duruyorç bunun sebebi nedir, nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz?

Yaklaşık 2-3 gündür bu sorunu yaşıyorum Gmail'ime giriş yapıyorum, 3-4 saat sonra bir bakıyorum otomatik oturum kapanmış. Telefonumda böyle bir sorun yok ama bilgisayarımda oluyor ve şifreyi de değiştirdim fakat hala oturumum kapanıp kapanıp duruyorç bunun sebebi nedir, nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz?
Gmailde ek bir güvenlik önlemi bulunuyor mu?

Bilgisayarınızda çerezleri açın ve çerezlerin silinmesini engelleyin.

Sorunun çözümü:Bilgisayarda oturumum sürekli kapanıyor - Google Hesaplar Topluluğu

Gmail'de ek bir güvenlik önlemi bulunuyor mu?

Bilgisayarınızda çerezleri açın ve çerezlerin silinmesini engelleyin.

Sorunun çözümü:Bilgisayarda oturumum sürekli kapanıyor - Google Hesaplar Topluluğu

Gmail'de ek bir güvenlik önlemi yok ama numaram var önlem sayılır mı bilmiyorum ve artı olarak bir anda Google'da hay aksi diyor yani internet yokmuş gibi bir şey izlerken bir şey yaparken sekme gidiyor şimdi deneyeceğim gündüz haber veririm de bununla bir alakası var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı