Durmaplay güvenilir mi?

Steam hesabımı geri alabildim sonunda boşu boşuna avukat parası ödedik :D Steam kodları bir firmadan aldığıma dair kanıt istedi fatura alamayınca avukat tutmak zorunda kaldım kredi kartımı ekledim bir daha sitelerden alış veriş yapmam daha sanki kodları kendim ürettim Steam 'de bir tuhaf :)

5 gün önce bu siteden fiyatlar uygun diye alışveriş yapmak istedim ve ödeme yaptım. Neyse ödeme için biraz uğraştırdılar ama sonunda alışveriş yapabildik. Gta V için steam cüzdan kodu aldım 3 adet 100 tl, kodları steam üyeliğime girip aktifleştirdikten sonra yarım saat geçmeden hesabım bloklandı. Steam support ekibi ile iletişime geçtikten yaklaşık 2 saat sonra gelen cevapta kodların çalıntı gibi bir şey olduğu ve bu bu kodlar hakkında işlem yapıldığı, bu süreçte bu kodlarla işlem yapan hesaplar kapatılıyor (kapatıldı) gibi bir cevap aldım.
Türk firmasıdır, kampanyadır ucuzdur bizim insanımız kazansın dedik aldık ama halt ettik. Ben kendi adıma söylüyorum, "DurmaPlay(Sanal Saray) " adlı siteyi önermiyorum.

Merhaba,
DurmaPlay ( Overseer Online Dış Ticaret Limited ) olarak diğer yüzlerce online oyun firması ile olduğu gibi Valve Corporation ile de "Turkey Authorized Reseller ( Steam TL Cüzdan Kodu Yetkili Dağıtıcısı )" anlaşmamız bulunmaktadır.
Aldığımız ve sattığımız tüm ürünler faturalıdır ve belgelidir. Adli yada yetkili makamların istemesi durumunda kendileri ile paylaşılabilir. Bu ürünleri direk bayi panellerinden satın aldığımız için çalıntı, bozuk, eksik vs olma gibi bir şey söz konusu değildir. İsteyen kişiler bunu Valve Corporation ( Steam ) yetkililerinden öğrenebilir.
Amacı sadece karalama olan bu ve bunun gibi kişilere itibar etmemenizi önemle rica eder, iyi forumlar dileriz.
Saygılarımızla,
DurmaPLAY

Merhaba,
DurmaPlay ( Overseer Online Dış Ticaret Limited ) olarak diğer yüzlerce online oyun firması ile olduğu gibi Valve Corporation ile de "Turkey Authorized Reseller ( Steam TL Cüzdan Kodu Yetkili Dağıtıcısı )" anlaşmamız bulunmaktadır.
Aldığımız ve sattığımız tüm ürünler faturalıdır ve belgelidir. Adli yada yetkili makamların istemesi durumunda kendileri ile paylaşılabilir. Bu ürünleri direk bayi panellerinden satın aldığımız için çalıntı, bozuk, eksik vs olma gibi bir şey söz konusu değildir. İsteyen kişiler bunu Valve Corporation ( Steam ) yetkililerinden öğrenebilir.
Amacı sadece karalama olan bu ve bunun gibi kişilere itibar etmemenizi önemle rica eder, iyi forumlar dileriz.
Saygılarımızla,
DurmaPLAY
Adamın işi gücü yok gelip kafasında Durmaplay'i kötülemek için hikaye mi uyduracak? Oldu. G2A candır <3

Merhaba,
Bir önceki mesajımda da belirttiğim gibi yetkili makamların istemesi durumunda istenilen belgeler paylaşılabilir. Ayrıca firmamızı karalamaya çalışan şahıs hikaye uydurmuyor ya da bize inanmıyorsunuz diyelim, VALVE CORPORATION ( Steam ) dan durumu sorgulayabilirsiniz. DurmaPLAY, STEAM TÜRKİYE YETKİLİ SATICISI'dır. İyi forumlar dileriz.
DurmaPLAY

Ben dersimi aldım teşekkür ederim :), g2a ve steam den satın almaya devam ederim artık. Tabi G2A haftada 1 cevap verse bile ^^.

Merhaba arkadaşlar ben payday 2 satın alacağım steamda 29 dolar ancak dediğim sitede oyun sadece 21 tl ve pek güvenemedim açıkcası. Sitenin güvenlik sertifikası felan var ama yinede pek içim rahat etmedi. Daha önce bu siteden alışveriş yapan arkadaşlar sonuçları yazarsa memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.
Oyun fiyatı gayet normal ben o oyunu 16 TL civari bi fiyata steam'den almıştım. Bence güvenilir bi site.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanalsarayın açıldığı tarihten bu yana alışveriş yapıyorum durmaplayden. An itibari ile 3000tl yi geçtim. Bu zamana kadar hiç bir sorun yaşamadım. Steamde aldım Wow prepaidde aldım wow da gold da aldım. Hatta bütün oyunları ordan alıp ordan takip ediyorum. Şimdi forumdaki konuyu durmaplay canli desteğinden ilettim. 3 TANE 100 TL Kod aldım banlandım yazmışsınız. Durmaplayin söylediği tl kodlarının hiç bir şekilde banlanmayacağı. Bu şekilde forumda olumsuz yorum yapanların hepsinin satıcı olduğu durmaplay fiyatları düşük tuttuğu için karalama kampası yapmaktadırlar diye söylediler. Bu arada durmaplay steamin dağıtıcısı imiş. Size inanmıyorum açıkcası . Eğer satın aldıysanız 3 tane 100 tl kod ekran görüntüsü paylaşın görelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanalsarayın açıldığı tarihten bu yana alışveriş yapıyorum durmaplayden. An itibari ile 3000tl yi geçtim. Bu zamana kadar hiç bir sorun yaşamadım. Steamde aldım Wow prepaidde aldım wow da gold da aldım. Hatta bütün oyunları ordan alıp ordan takip ediyorum. Şimdi forumdaki konuyu durmaplay canli desteğinden ilettim. 3 TANE 100 TL Kod aldım banlandım yazmışsınız. Durmaplayin söylediği tl kodlarının hiç bir şekilde banlanmayacağı. Bu şekilde forumda olumsuz yorum yapanların hepsinin satıcı olduğu durmaplay fiyatları düşük tuttuğu için karalama kampası yapmaktadırlar diye söylediler. Bu arada durmaplay steamin dağıtıcısı imiş. Size inanmıyorum açıkcası . Eğer satın aldıysanız 3 tane 100 tl kod ekran görüntüsü paylaşın görelim

Başarısız bir viral denemesi...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı