Durmaplay güvenilir mi?

Arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim. Birazdan durmaplay'den oem key alacağım önerir misiniz bir sorun yaşar mıyım ?
Alacağınız Key'in yorumlarını okuyun, onun dışında DurmaPlay güvenilir bir sitedir.

Bir defa alışveriş yaptım, Skyrim SE aldım yolladıkları Steam anahtarı daha önce kullanılmıştı. Hemen Canlı destek ile iletişime geçtim, özür dileyip 30 dakika içerisinde e posta adresime yeni ürün anahtarını yollayacaklarını söylediler, 10 dakika sonra sağlam kod geldi. İlk ve son alışverişim oldu, güvenilir ancak hala amatörlük var anlaşılan.

Witcher 2 oyununu aldım. GOG kodu verdiler şu anda indiriyorum. Site güvenilir. İlk kez bir oyun satın aldım ve bunu da Durmaplay'den aldım ve site güzel geldi bana. Kesinlikle reklam yapmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durmaplay güvenilirdir. Fiyatlarının uygun olma nedeni ise bölge kısıtlı olması. Ancak her oyun için geçerli değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı