Duvar kağıdı olarak hangisi seçilmeli?

Arkadaşlar masaüstümü beğenmeyenler nasıl düzenleyebilirim fikir de verebilirler. Ayrıca ikisini de beğenmeyenler diğer arkadaşlar gibi öneri yapabilirler.

Eki Görüntüle 2046216
Bir de bunu buldum bu nasıl?

Sizin en çok hoşunuza giden neyse onu seçin. Bizim sevip sevmediğimiz seni ilgilendirmez. Ama sade ve koyu tonlarda
arkaplan seçmenizi tavsiye ediyorum.

Arkadaşlar masaüstümü beğenmeyenler nasıl düzenleyebilirim fikir de verebilirler. Ayrıca ikisini de beğenmeyenler diğer arkadaşlar gibi öneri yapabilirler.

Eki Görüntüle 2046216
Bir de bunu buldum bu nasıl?
Hocam, şahsen ben 2. diyorum tekrardan ayrıca bu çok baş ağrıtıcı duruyor aşırı renkli. Masaüstü düzenleme konusunda çok fazla uygulama var ve uygulamalar aşırı karışık duruyor. Belki siz alışmışsınızdır bu düzene ama alışmadıysanız kendinizce bir düzen vermelisiniz; bu bizim anlatmamızla olacak bir iş değil çünkü.

Hocam, şahsen ben 2. diyorum tekrardan ayrıca bu çok baş ağrıtıcı duruyor aşırı renkli. Masaüstü düzenleme konusunda çok fazla uygulama var ve uygulamalar aşırı karışık duruyor. Belki siz alışmışsınızdır bu düzene ama alışmadıysanız kendinizce bir düzen vermelisiniz; bu bizim anlatmamızla olacak bir iş değil çünkü.
Nasıl bir düzen verebilirim öneri yapar mısınız?

Nasıl bir düzen verebilirim öneri yapar mısınız?
Hocam, uygulama ve oyunları belirli şekilde ayırabilirsiniz. Ve ekrandaki kısayolları kullanıyor musunuz bilmiyorum ama büyük kısmını temizlemek lazım gibi. Ben böyle kullanıyorum uygulamaların gözükmesini kapattım direkt arama kısmından aratıyorum. Ben şahsen de böyle önerirdim fakat siz böyle kullanamam derseniz belirli dosyalar şeklinde uygulamalar, oyunlar şeklinde yapabilirsiniz ekranı bölebilirsiniz. Ama önce bi çok kullanmadığınız kısayolları kaldırın çünkü çok fazla var ve kafa karıştırıcı duruyor bence.
1702136330975.png

Uygulamaların görünümünü kapatmanızı öneririm olmadı 2. seçip aynı tür oyunları/dosyaları sağa diğer aynı türleri sola gibi yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı