Duyduğunuz en saçma ''GAMING'' ürünler!

RGB zaten bilgisayar parçalarının şirazesini kaydırdı sıvı soğutma RGB fanlı olanların statik basıncı yarı yarıya düşüyordu bir de daha pahalıydı. Şimdi de kasalarda ön taraf normalde mesh olması gerekirken cam yapılıyor RGB fanlar koyuluyor. Ulan benim kasada önde 1 tane fan var daha serin çalışıyor boşu boşuna 3 tane fan dönüyor orada. Cidden piyasada klasik kasa kalmayacak diye şüphelerim var.

RGB zaten bilgisayar parçalarının şirazesini kaydırdı sıvı soğutma RGB fanlı olanların statik basıncı yarı yarıya düşüyordu bir de daha pahalıydı. Şimdi de kasalarda ön taraf normalde mesh olması gerekirken cam yapılıyor RGB fanlar koyuluyor. Ulan benim kasada önde 1 tane fan var daha serin çalışıyor boşu boşuna 3 tane fan dönüyor orada. Cidden piyasada klasik kasa kalmayacak diye şüphelerim var.
Benim düşüncem bir gün RGB furyası bitmeye başlayacak ve hava akımı çok iyi kasalar görebileceğiz.
Ayrıca RGB'li 240'lık sıvı soğutmalar 2x120'lik kule tipi kaliteli hava soğutmalardan daha kötü. Cidden ne diye sırf "RGB" diye daha kötü bir soğutucuya daha fazla para verilir anlamıyorum.

Gaming koltuğu gereksiz değil beyler. Bir sürü ofis koltuğu kullandım ama hiçbiri gamer koltuğu konforunu vermiyor.

RGB'ler ve gaming laptoplar bana saçma geliyor. Yüksek performanslı bir laptop bakıyorum. Klavyesi ışıklı, kasası cırtlak bir renkli ve kalın. Kaliteli dizayn ve yüksek performans azalmaya başladı. Umarım kaliteyi arttırırlar.

Geri
Yukarı