Duygusal boşluktayım

Ya hocam aslinda hobi olarak bisiklet kullanmayı çok seviyorum ama param yok. Ders çalışmayı hiç istemiyorum gün geçtikçe de bunun için vicdan azabı çekiyorum.
Ders çalışmayı ben de sevmiyorum. Hatta okul açıldığından beri hiç ders çalışmadım. Güzel bir şey değil ama yapım böyle çalışmayı sevmiyorum. Kendini zorlayıp değiştirmen gerekir ama ben beceremiyorum. Bu duygusal boşlukta kalmanızın sebebini sosyal hayatınızla bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle en az 1 tane bile olsa arkadaş edinin. Sanal bile olur. O sizi düzeltecektir.

Ders çalışmayı ben de sevmiyorum. Hatta okul açıldığından beri hiç ders çalışmadım. Güzel bir şey değil ama yapım böyle çalışmayı sevmiyorum. Kendini zorlayıp değiştirmen gerekir ama ben beceremiyorum. Bu duygusal boşlukta kalmanızın sebebini sosyal hayatınızla bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle en az 1 tane bile olsa arkadaş edinin. Sanal bile olur. O sizi düzeltecektir.

Haklısınız. Sosyal hayatım yok.

Ülkenin yarısı bu durumda zaten ben de dahilim bunlara hocam. Son bir aydır psikolojik anlamda kötü zamanlar geçirdim, profesyonel destek almaya karar verdim. Fakat bu işin asıl ilacı çıkıp dolaşmak. Arkadaşlar ile veya tek farketmez kafayı dağıtmaktan geçiyor. Erkenden çaresine bakmaya çalış yoksa ileride çok daha kötü hissettirir, deneyimlemiş biri olarak söylüyorum.

Sevdiğin ve ruhunu canlandıracak şarkıları dinleyebilirsin dostum. Ben 16 yaşındayım, bende de ara sıra böyle bir duygu oluyor. Ruhumu neşelendirecek ve canlandıracak şarkılar dinliyor, bazen de Kolpaçino izleyerek kendimi neşelendiriyorum. Şafak Sezer gibisi var mıdır yahu?

Sevdiğin ve ruhunu canlandıracak şarkıları dinleyebilirsin dostum. Ben 16 yaşındayım, bende de ara sıra böyle bir duygu oluyor. Ruhumu neşelendirecek ve canlandıracak şarkılar dinliyor, bazen de kolpaçino izleyerek kendimi neşelendiriyorum. Şafak sezer gibisi var mıdır yahu?

Evet film izlemek iyi geliyor.

Geri
Yukarı