DVD-ROM Olmayan Bilgisayara Windows 10 Nasıl Kurulur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"Retail key" şeklinde adlandırılan keyler ile kullanabilirsiniz, crack tarzi uygulamalar ile güncelleme alması bile soru işareti olmasından ise retail key ile güncel kalmanız mümkün, 10 TL şuan sitelerden bakabilirsiniz, usb içine yüklenmesini anlatan bir video mevcut Recep Baltaş tarafından anlatılan o şekilde Windows 10 setup indirip usbden kurulumu sağlamanızı anlatan bir video forumda mevcut.İncelemenizi tavsiye ederim.
Teşekküler kısa zamanda araştırmaya başlıyorum:)
Pe
"Retail key" şeklinde adlandırılan keyler ile kullanabilirsiniz, crack tarzi uygulamalar ile güncelleme alması bile soru işareti olmasından ise retail key ile güncel kalmanız mümkün, 10 TL şuan sitelerden bakabilirsiniz, usb içine yüklenmesini anlatan bir video mevcut Recep Baltaş tarafından anlatılan o şekilde Windows 10 setup indirip usbden kurulumu sağlamanızı anlatan bir video forumda mevcut.İncelemenizi tavsiye ederim.
Peki gelen güncellemelerden yararlanılabiliyor mu?

Son düzenleme:
Teşekküler kısa zamanda araştırmaya başlıyorum :). Peki gelen güncellemelerden yararlanılabiliyor mu?
Tabii ki. Bu illegal bir key değil, tek PC bağlı olarak kullanılır, ikinci bir PC'de çalıştırmak mümkün değildir. Bunu da belirteyim hazır söylemişken. Ben de retail kullanıcısıyım, etkinleştirilmemiş Windows kullanmak yerine 10 TL retail key alıp keyfime bakarım. Güncellemeleri her zaman alabilirsin elbette

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı