DVD-ROM Olmayan Bilgisayara Windows 10 Nasıl Kurulur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güvenilir ve sıkça tercih edilen yerlerden alırsanız girmez. Onlarda orijinal ürün anahtarıdır merak etmeyin. Dijital ürün anahtarlarının çoğu birçok vergiden muaf oluyorlar ve günlük ev kullanıcısı için üretiliyorlar. Çokça insan kullanıyor bu ürün anahtarlarını.
Sizin bu dediğiniz bütçemi çok rahatlatır. Peki güvenilir nereden alabilirim?

Ben şahsi olarak Yazılım Budur'dan almıştım ve memnun kaldım. Farklı farklı yerler de mevcut.
Dediğiniz siteye baktım 20 TL gibi bir ücreti var ve alacağım birazdan. Vakit ayırdığınız için çok teşekküler bütçedeki karadelik kapandı :D Peki oyun performansını etkilemez değil mi?

Dediğiniz siteye baktım 20 TL gibi bir ücreti var ve alacağım birazdan. Vakit ayırdığınız için çok teşekküler bütçedeki karadelik kapandı :D Peki oyun performansını etkilemez değil mi?
Hayır etkilemez. Dijital olarak kodunuz geliyor (mail yoluyla) ve Windows 10 kurulumu yaparken "ürün anahtarınız var mı" dediği zaman giriyorsunuz. O an girmeseniz bile daha sonradan Etkinleştirme ayarları bölümüne giderek etkinleştirmeyi yapabilirsiniz.

Windows 10 etkinleştirme.png

Hayır etkilemez. Dijital olarak kodunuz geliyor (mail yoluyla) ve Windows 10 kurulumu yaparken "ürün anahtarınız var mı" dediği zaman giriyorsunuz. O an girmeseniz bile daha sonradan Etkinleştirme ayarları bölümüne giderek etkinleştirmeyi yapabilirsiniz.
Çok sağ olun yardımcı olduğunuz için teşekkür ediyorum.
Performans etkilenmez ama bunu Win10 kurduktan sonra gireceksiniz.
Teşekküler cevabınız için deneyeceğim :D

Bu daha ucuz ve aynı satıcı satıyor. 2 bilgisayara aldık ve güvenilir.

USB bellek kullanın. Kurulum için sitede videosu mevcut izleyin ve kurulum yapin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün mail yoluyla gelecek ve Windows yüklerken sorunca ya da yükledikten sonra mail içindeki kodu yazıp etkinleştirme yapabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı