DVDRİP filmde altyazı sekron sorunu

Crimen ferpecto (2004) - Türkçe Altyazı (72127)
  • Verdiğim linkteki altyazıyı indirin.
Şimdi bu altyazıdaki 44. saniyeye denk gelen ilk söz aynen şöyle:
Kod:
2
00:00:44,247 --> 00:00:47,364
- Ne istiyorsun?
- Sadece bakıyorum.

• İndirdiğiniz altyazının sadece ilk kısmını senkronlayın. Sesle tam uyumlu olacak şekilde.
  • Bu kısım zaten filmin başlagıcındaki ilk söz. Zaten bu sözü yukarıda kod içinde verdim. Yani sadece "- Ne istiyorsun?- Sadece bakıyorum." sözünü senkronlayın.
  • Yani ilk kısmını senkronladığınız altyazıyı kaydedip filmin içine sürükleyip bıraktığınızda uyumlu olsun. Dediğim gibi sadece ilk kısmın uyumlu olması yeterli.
  • Sadece ilk kısmını senkronladığınız altyazıyı buraya atın.

Crimen ferpecto (2004) - Türkçe Altyazı (72127)
  • Verdiğim linkteki altyazıyı indirin.
Şimdi bu altyazıdaki 44. saniyeye denk gelen ilk söz aynen şöyle:
Kod:
2
00:00:44,247 --> 00:00:47,364
- Ne istiyorsun?
- Sadece bakıyorum.

• İndirdiğiniz altyazının sadece ilk kısmını senkronlayın. Sesle tam uyumlu olacak şekilde.
  • Bu kısım zaten filmin başlagıcındaki ilk söz. Zaten bu sözü yukarıda kod içinde verdim. Yani sadece "- Ne istiyorsun?- Sadece bakıyorum." sözünü senkronlayın.
  • Yani ilk kısmını senkronladığınız altyazıyı kaydedip filmin içine sürükleyip bıraktığınızda uyumlu olsun. Dediğim gibi sadece ilk kısmın uyumlu olması yeterli.
  • Sadece ilk kısmını senkronladığınız altyazıyı buraya atın.
Evet o siteden indirdim ben de ve sadece 1 altyazı var nedense o da 700 küsür mb olan dosyaya uyumlu. Dosya nasıl ekleniyor? Burada sadece resim yükle yazıyor. Buran yazmam gerekirse şöyle :
1
00:00:52,900 --> 00:01:08,566
Altyazılar: ZeuS

2
00:01:23,146 --> 00:01:26,000
- Pardon , ne istiyorsun?
- Hiç. Sadece bakıyorum.

Dostum kaç saniye gerekiyor? Bir de öteleme mi gerekiyor, geri alma mı? Bu ikisine kesin cevap verirsen tamamdır. Filmin herhangi bir yeri için kesin olan eksikliği söylemen yeterli. Farklı yerlerde farklı eksiklikler olduğunu belirtmene gerek yok şimdilik.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı