Çözüldü DX 10.1 ekran kartı ile Valorant açılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

The Error

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ekran kartım DX 10.1 destekliyor. YouTube'da DX 10 ekran kartı ile DX 11 oyunları açtıklarını görüyorum. Valorant'ı açabilir miyim? 1 FPS bile açması yeterlidir, satın aldığım hesabı kontrol edecektim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ekran kartım DX 10.1 destekliyor. YouTube'da DX 10 ekran kartı ile DX 11 oyunları açtıklarını görüyorum. Valorant'ı açabilir miyim? 1 FPS bile açması yeterlidir, satın aldığım hesabı kontrol edecektim.

1 FPS açsa hesaba girmek 1 yıl sürer hocam.
Valorant ilk çıktığı zaman DX10 ile oynanıyordu fakat daha sonradan kaldırıldı desteği. Maalesef oynamak mümkün değil.

Direct X'in bir uygulamayı Direct X 10'da çalıştırmaya zorlayan bir uygulaması var onunla oynanır ama pek memnun etmez. Siz bir deneyin isterseniz.(Uygulamanın adı dxcpl)

Ben anlatayım.
DXCPL'yi indirin.
Dosya konumundan Valorant'ı bulup exe dosyasını seçin.
Ekledikten sonra Force WARP seçeneğini açıp Direct X 10.1'i seçin.
Kaydedip oyunu açın.
Tamam deniyeceğim ben ordan 11 i seçiyordum.

Ben anlatayım.
DXCPL'yi indirin.
Dosya konumundan Valorant'ı bulup exe dosyasını seçin.
Ekledikten sonra Force WARP seçeneğini açıp Direct X 10.1'i seçin.
Kaydedip oyunu açın.
Çalışmadı.

Peki üst kısımdaki ayardan Force On'u seçip kaydedip çalıştırdınız mı? Olmazsa kapatıp açın yine olmazsa sanırım açmak imkansız.

Force on seçmemiştim seçtim şimdi deneyeceğim.

Peki üst kısımdaki ayardan Force On'u seçip kaydedip çalıştırdınız mı? Olmazsa kapatıp açın yine olmazsa sanırım açmak imkansız.

Olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı