Çözüldü DXDiag'ta görünenlerden hangisi ekran kartı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

z1nkmeister

Decapat
Şimdi bunlardan hangisi benim ekran kartım?

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-17_110812.png
    resim_2021-01-17_110812.png
    198,9 KB · Görüntüleme: 91
  • resim_2021-01-17_110823.png
    resim_2021-01-17_110823.png
    199,4 KB · Görüntüleme: 84
Çözüm
İkisi de senin grafik birimin. Özellikle grafik birim diyorum. Laptoplarda ekran kartı demek doğru olmaz. Biri işlemci içinde bulunan; biri de paylaşımsız, harici NVIDIA grafik birimi.

Masaüstü kullanımda Intel, oyunlarda NVIDIA devreye girer. NVIDIA denetim masasından bunu ayarlayabilirsin.
İkisi de senin grafik birimin. Özellikle grafik birim diyorum. Laptoplarda ekran kartı demek doğru olmaz. Biri işlemci içinde bulunan; biri de paylaşımsız, harici NVIDIA grafik birimi.

Masaüstü kullanımda Intel, oyunlarda NVIDIA devreye girer. NVIDIA denetim masasından bunu ayarlayabilirsin.

Çözüm

Oyunlarda GeForce'u kullanıyorum ama emin olamıyorum onu kullandığımdan.

Son cümlenizdekini nasıl yapabilirim?

Otomatik olarak yapması lazım sürücüsü kurulu ise. Eğer yapmadığından şüpheleniyorsan 3D ayarlarını yönet kısmından program bazlı seçim yapabilirsin.

Oyunlarda GeForce'u kullanıyorum ama emin olamıyorum onu kullandığımdan.

Eğer oyunları oynayabiliyorsan zaten 950M'dir. HD530 çok kötü bir ekran kartı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yardımcı olur belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı