Dxracer FD101 aldım

Morkretsherre

Hectopat
İyi günler arkadaşlar. Kendime uygun olarak bu koltuğu buldum ve satın aldım. Sizi de bilgilendirmek isterim. İlk olarak size şirketler hakkındaki sancılı süreçten bahsedeceğim. İlk olarak ürün sadece adore mobilyada var ve bu bir sıkıntı. Klasik tek el rekabet eden başka bir grup yok. Adore mobilya horoz lojistik adı altında korkunç bir firma ile çalışıyor. Her gün şikayet var sayfasına yüzlerce şikayet gelen bir firma. Corona vb bahaneleri bana yanlış geliyor açıkçası. Bu ürünle ile aynı anda Tayvan'dan kargo söyledim. Tayvan'dan 10 günde kargom geldi. 5 gün gümrüğe takılmasına rağmen :D ama bu firmadan kargom 17 gün içinde geldi. Ve bunun tek sebebi benim adoreyi arayıp, dxracer ile konuşcağımı söylememden kaynaklı. Ortalama kargo süresi 30 ile 45 gün. Koltuğa gelecek olursak koltuk çok rahat ve geniş. Sırt ve boyunluk rahat ama terletiyor. İzmir'de yaşadığım için her şey terletiyor. Koltuğun kurulumu çok kolay tek kişi 30 dakika da kurdum. Genel olarak soruların varsa sorabilirsiniz. İyi günler dilerim. Koltuk bu DXRacer Profesyonel Çalışma ve PC Oyun Koltuğu - Kırmızı - Siyah Fiyatı ve Özellikleri.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı