Dxracer koltuk önerisi

efearda53

Hectopat
Arkadaşlar merhaba dxracerde indirim olduğunu gördüm ve yeni bir koltuğa ihtiyacım var günde yaklaşık 10-12 saat masa başındayım genelde bilgisayar oynuyorum.
Kilom: 90.
Boyum: 185.
Şu model hoşuma gitti bayağı özellikleri hakkında bir bilginiz var mı dirseklik alçaltma yükseltme, geriye yatma açısı sitede pek bilgi bulamadım bir de tam emin olamadığımdan soruyorum dxracerin kendi sitesi buraı değil mi? Çünkü fiyatlar bayağı uygun şu anki indirimlerle sitede dünya çapında 10 gün içinde kargo olduğu söyleniyor sıkıntı yaşayacağımı sanmam vergi girer mi araya bir bilginiz var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
bne şu anlık indirimde olduğu için dxracer taraftarıyım yüzde 67 indirim hafife alınacak bir indirim değil üstelik malzeme kalitesinin de iyi olduğunu düşünüyorum normalde fiyatı bu kadar pahalı olmasına rağmen çok tercih edildiğinden

@Alperenae 180 Boy ve 100 KG için. Ayrıca Akıncı modeli uygun o da alınabilir.
Hocam kendi web sitelerindeki genel kılavuz bütün ürünler için aynı hesaplamayı yapıyor. Ürüne tıkladığınız zaman sayfayı biraz aşağı indirin orada ürünün detaylı olarak ölçüleri yazıyor. Buna çok dikkat etmenizi öneririm. Zira ben yanıldım 1 kere. Örnek görseli rehberlik etmesi açısından bırakıyorum.
15'li.PNG

aynı kolyuklar adore mobilyada 2700 tl ye satılırken burada 150 dolar yaklaşık 1000 tl ediyor cidden baya iyi bir indirm
kanka anladığım kadarıyla biraz deneyimlisin dxracer konusunda bir bilgin var mı kaliteyle alakalı
modeller tasarım olarak da çok hoş görünüyor

aynı kolyuklar adore mobilyada 2700 tl ye satılırken burada 150 dolar yaklaşık 1000 tl ediyor cidden baya iyi bir indirm
kanka anladığım kadarıyla biraz deneyimlisin dxracer konusunda bir bilgin var mı kaliteyle alakalı
modeller tasarım olarak da çok hoş görünüyor
Dxracer kesinlikle daha iyi. Global olarak kabul görmüş bir marka. Gerek malzeme kalitesi olsun gerek uzun kullanımda memnun etmesi açısından olsun. Bütçeniz elveriyor ise Dxracer öneririm.

O site orjinal değil, fake dikkatli olun, paranızı kaptırmayın.

Ayrıca şu an adore de oyuncu koltuklarında haftasonuna özel sepette % 10 indirim var.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı