Çözüldü Dying Light 0xc00007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Furkan6141

Hectopat
Biliyorum defalarca konu açıldı fakat her konudaki her yöntemi denedim yine aynı hatayı veriyor. Uyumluluk modu, yönetici olarak açma, NET Framework 4.5 kurma, tüm Microsoft C++ sürümlerini kurma, DirectX güncelleme; her yolu denedim fakat bir sonuca varamadım. Steam versiyonundayım. Dosya doğrulama ve silip tekrar indirmeyi de denedim. AMD R7 370 Series ekran kartı ve Intel i5-6500 işlemcim var. Allah aşkına yardım edin, delireceğim artık.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    3,7 KB · Görüntüleme: 61
Process monitor ile hata raporu oluşturup, Mediafire'a upload edin öncelikle.

Process monitor ile hata raporu oluşturup, Mediafire'a upload edin öncelikle.
Bu hata sadece Dying Light'da değil neredeyse her oyunda oluyor, genelde korsan oyunlara rastlanır... Her neyse oyunu tamamen silip tekrar kurmayı deneyin.
Adsız.png

C:\Windows\System\MSVCP110.dll silin. Sonra da aşağıdaki yazılımlar yüklüyse silin ve sonra da linklere tıklayarak indirip kurun. Ek olarak Windows'un 1909 sürümünü kullanıyorsunuz. Windows Update aracılığıyla daha yeni bir sürüme geçiş yapmanızı tavsiye ederim.
Sorun çözülürse geri dönüş yapıp bildirmeyi unutmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Çözüm
Bir düzeltme yapayım, msvcp110.dll .dll'sini System alt klasöründen değil, System32 alt klasöründen sileceksiniz.

Yani;

Silin:

C:\Windows\System32\msvcp110.dll

Kurun:

@Furkan6141
Sorununuz çözüldü mü? @Furkan6141
C:\Windows\System\MSVCP110.dll silin. Sonra da aşağıdaki yazılımlar yüklüyse silin ve sonra da linklere tıklayarak indirip kurun. Ek olarak Windows'un 1909 sürümünü kullanıyorsunuz. Windows Update aracılığıyla daha yeni bir sürüme geçiş yapmanızı tavsiye ederim.
Sorun çözülürse geri dönüş yapıp bildirmeyi unutmayın.
Sorun düzeldi yardımlarınız için teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı