Dying Light 1 alınır mı?

@Yeyil @Ravenholm @dogan_orun @530546 Sizce şu fotoğraftaki olayı yapsam mantıklı olur mu? Bu fiyat iyi mi? 1. Oyunu alınca paket 60 TL ucuzladı.

Öncelikle dyingh light 1 az bir kurup oynar mısın? Daha zamanın var.:) acele etme. Oyunu şahsen kendin sevdin mi. Ben de bu şekilde satın aldım. Ama ben oyunu sevdim. Önce oyunu sevdiğine karar ver. Mesela Frostpunk çok güzel bir oyun. Ben This War of Mine'yi daha fazla severim. Bir örnek. Bu iki oyundan daha fazla Darkest Dungeon severim.:)

Paraniz varsa iyi teklif ama 2. oyunu sevmeyebilirsiniz.(şahsen ben izlerken 1. Oyundan aldığım zevki almadım)

Dyingh light 1 de yerlilere yani bizim Türk isimleri Türk şehri olduğu biraz daha sempatik geliyor.

Öncelikle dyingh light 1 az bir kurup oynar mısın? Daha zamanın var.:) acele etme. Oyunu şahsen kendin sevdin mi? Ben de bu şekilde satın aldım. Ama ben oyunu sevdim. Önce oyunu sevdiğine karar ver. Mesela Frostpunk çok güzel bir oyun. Ben This War of Mine'yi daha fazla severim. Bir örnek. Bu iki oyundan daha fazla Darkest Dungeon severim.:)

Dyingh light 1 de yerlilere yani bizim Türk isimleri Türk şehri olduğu biraz daha sempatik geliyor.

Yani ben şahsen crane karakterini sempatik buluyordum.

@Yeyil @Ravenholm @dogan_orun @530546 Sizce şu fotoğraftaki olayı yapsam mantıklı olur mu? Bu fiyat iyi mi? 1. Oyunu alınca paket 60 TL ucuzladı.
Ben 174 TL'ye 2. oyunu da almıştım ama 1. oyunu önceden almıştım yani ben de direkt 174 TL gözüküyordu. Ayrı ayrı alınca düşüyor mu paketin fiyatı bilmiyorum. Deneyen varsa ve oluyorsa bence 174 TL'ye alınır. Zam gelme ihtimalini de unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı