Çözüldü Dying Light 1 bitiyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
4
Yer
Ankara
Arkadaşlar ben şimdi ESC'ye bastığımda hikayenin %82'sini tamamladığını görüyorum. YouTube'da Dying Light Full gameplay videolarına baktığım zamanda 1 tane ana görevim kalmış sadece. Ancak eastergamers'i izlediğim zaman daha 15. bölümdeki görevi yapıyorum ve serisi toplamda 32 bölüm. Eastergamers DLC'leri falanda mı oynuyor? Yoksa benim oyunu bitirmeme daha çok mu var? Şu an lağımlardan en büyük radyo kulesine gideceğim.

Son düzenleme:
Çözüm
Eastergamers hem DLC hem yan görevleri yaparak oynadı oyun içerisinde yan görev bir hayli fazla olduğundan %8 göstermesi gayet normal.

%8 normal değil, konu sahibi %82 de, konuyu okuduğunuza emin misiniz?

Arkadaşlar ben şimdi ESC'ye bastığımda hikayenin %8ikisini tamamladığını görüyorum. YouTube'da Dying Light Full gameplay videolarına baktığım zamanda 1 tane ana görevim kalmış sadece. Ancak eastergamers'i izlediğim zaman daha 15. bölümdeki görevi yapıyorum ve serisi toplamda 32 bölüm. Eastergamers DLC'leri falanda mı oynuyor? Yoksa benim oyunu bitirmeme daha çok mu var? Şu an lağımlardan en büyük radyo kulesine gideceğim.

Esatergamers yan görevleri vs. yaptığı için o kadar bölüm çıkıyor.
Sizin tamamladığınız %82 sadece hikaye görevleri, oyunu bitirmeye çok yakınsınız.

Geri
Yukarı