Dying Light zor mu?

watchdogs123p

Kilopat
Yer
İstanbul
Dying Light'ı bitirdim. The following isimli ek pakete başladım. Oyunun başlarında su vanası kapatma görevi var. Göreve araçla gidiliyor. Bana geceye denk geldiği ve ecellerden kaçamadığım için çok öldüm bu görevde. Görevde sabah olunca geçebildim. Bu oyun gerçekten güzel ama zor bence. Patlayan zombi yakındaysa direkt ölüyorsunuz, koşucu zombi aynı zamanda dövüşebiliyor, ecellerden zaten kaçmak imkansız.

Bu oyunda pek çok kez öldüm. Acaba ben mi kötü oynuyorum yoksa oyun mu biraz zor anlamadım gitti. Bir şeyleri geliştirmek, ilk yardım çantası, güçlü silah bulmak da zor. Bu arada normal zorluk seviyesinde oynuyorum oyunu. Siz de eğer oynadıysanız zor geldi mi bu oyun? Defalarca öldüğünüz oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dying Light'ı bitirdim. The following isimli ek pakete başladım. Oyunun başlarında su vanası kapatma görevi var. Göreve araçla gidiliyor. Bana geceye denk geldiği ve ecellerden kaçamadığım için çok öldüm bu görevde. Görevde sabah olunca geçebildim. Bu oyun gerçekten güzel ama zor bence. Patlayan zombi yakındaysa direkt ölüyorsunuz, koşucu zombi aynı zamanda dövüşebiliyor, ecellerden zaten kaçmak imkansız.

Bu oyunda pek çok kez öldüm. Acaba ben mi kötü oynuyorum yoksa oyun mu biraz zor anlamadım gitti. Bir şeyleri geliştirmek, ilk yardım çantası, güçlü silah bulmak da zor. Bu arada normal zorluk seviyesinde oynuyorum oyunu. Siz de eğer oynadıysanız zor geldi mi bu oyun? Defalarca öldüğünüz oldu mu?
Hocam silahlarınız yetersiz sanırım.

Oyun genel olarak parkur ve loota dayalı bir oyun olduğu için erken safhalarda bence zor bir oyun. Daha sonra geliştikçe kolaylaşıyor. Tek sorun yine de geceleri ecellerden korkmadan edemiyorum :D

Defalarca öldüğüm oldu. Ama normal The Following'e geçmeden önce normal oyunda gelişin. 500-2900 arası vuran silahlarım var, çok kolaylar. Eceller hariç. Zırhlı eceller var uzak durun onlardan, normallerden daha beterler. 100 saati geçtim, full olduğum için kolay. Ama normalde gelişin önce.

Defalarca öldüğüm oldu. Ama normal The Following'e geçmeden önce normal oyunda gelişin. 500-2900 arası vuran silahlarım var, çok kolaylar. Eceller hariç. Zırhlı eceller var uzak durun onlardan, normallerden daha beterler. 100 saati geçtim, Full olduğum için kolay. Ama normalde gelişin önce.

Bana göre en zoru zırhlı üzerine doğru koşan bir dev var o.

Geri
Yukarı