Dying Light zor mu?

Eceller biraz saçma güçlü o doğru ama ölmek biraz zor UV el feneri boşuna yok.
Peki hiç yüksekten düşüp de ölmediniz mi? Olur da tutunamazsınız falan. Patlayan zombi tek patlamada öldürüyor. Tabii o zaman canım azdı. 175 can olunca da tek seferde ölünüyor mu bilmiyorum. Ölmek çok kolay ama dikkatli olmak lazım. Doktor boşuna gözlük vermemiş bana 🙂

Peki hiç yüksekten düşüp de ölmediniz mi? Olur da tutunamazsınız falan. Patlayan zombi tek patlamada öldürüyor. Tabii o zaman canım azdı. 175 can olunca da tek seferde ölünüyor mu bilmiyorum. Ölmek çok kolay ama dikkatli olmak lazım. Doktor boşuna gözlük vermemiş bana 🙂

Gözlük takıyorum ama daha hiç sıkıntı çekmedim oyun oynarken her zombinin farklı sesleri var cıvık cıvık ses çıkarır zaten duyduğun zaman a W s D herhangi bir tuşa basıp 2 kere space basarsan bir şey olmaz mapi ezberlediğim için düşerek ölmüyorum absürt şeyler denemezsem ve çeviklik skillerinde tam yere düşücekken C basarsan takla atıyor karakter ölümsüz yapmıyor ama çok kolaylaştırıyor.

Gözlük takıyorum ama daha hiç sıkıntı çekmedim oyun oynarken her zombinin farklı sesleri var cıvık cıvık ses çıkarır zaten duyduğun zaman a W s D herhangi bir tuşa basıp 2 kere space basarsan bir şey olmaz mapi ezberlediğim için düşerek ölmüyorum absürt şeyler denemezsem ve çeviklik skillerinde tam yere düşücekken C basarsan takla atıyor karakter ölümsüz yapmıyor ama çok kolaylaştırıyor.
Ben hiç gözlük kullanmadım. Dikkat ve beceri önemli. Bir şeyi merak ettim. Hiç mi ölmediniz oyun boyunca? Bazen ne yapsanız boş, bir anda ölüyorsunuz.

Oynadığın zorluk seviyesine bağlı biraz. Kabus en zor seviye. Kabus seviyesinde oynarsan müthiş zor oluyor ama daha fazla xp kazanıyorsun. Hele geceleri ayrıca 2 kat xp verdiği için çok daha fazla kasabiliyorsun. Ama dediğim gibi müthiş zor. Tek başına değil de bir iki arkadaşında girip kasarsan daha rahat olabilir. Onun dışında normal seviyede falan oynarsan zorlamaz o kadar. Son olarak bol bol parkur yapmak lazım.

Geri
Yukarı