Dying Light 1 düzgün silah bulamıyorum

Makaleler
4
Yer
Ankara
Arkadaşlar yan görev falan da yapıyorum ama düzgün hasar vuran silah falan bulamadım daha, eastergamers'i izliyorum o daha hiç yan görev falan yapmadan kılıç falan bulmuş. Silah bulabileceğim mekan falan var mı? Not: 5. saatteyim oyunda.

Bu sorun yüzünden harbi dün alt F4 çektim bir daha da oynayasım gelmedi.
Dün tanımadığım bir adam geldi oradan oraya iple zıpladı kılıçla tek vuruşta 3 zombi aldı ben boruyla 10 kere vuruyorum 7 tanesi boşa gidiyor 3Ü denk geliyor anca öldürüyor.
Harbi adamakıllı silah nereden bulunur bu oyunda.

Bu sorun yüzünden harbi dün alt F4 çektim bir daha da oynayasım gelmedi.
Dün tanımadığım bir adam geldi oradan oraya iple zıpladı kılıçla tek vuruşta 3 zombi aldı ben boruyla 10 kere vuruyorum 7 tanesi boşa gidiyor 3Ü denk geliyor anca öldürüyor.
Harbi adamakıllı silah nereden bulunur bu oyunda.

Hocam Online oynuyorsanız o normal, çünkü adam 50 saat oynuyor siz daha başındasınız, Online'yi kapatın oyunu oynarken. Ama silah sorunu var tabii oyunda bir yan görev aldım mesela, göreve giderken düşmanların elinde silah var patır patır tarıyorlar beni :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir video buldum şimdi oyuna girip almaya gideceğim silahı.

Daha oyunun başlarındaysan şu büyük zombilerden öldürünce (isimlerini bilmiyorum) ağır inşaat demiri düşüyor. Hasarı da 200 falan işine yarar.

Oyunda ilerledikçe nasıl oluyorsa oluyor eline güçlü silahlar geliyor bir şekilde. Bir de bu silahlara modifiye yaparsan güçleniyor. O dediğiniz tek atmalık veya çok büyük hasar vuran silahların çoğunu online modda etkinlikten alıyorlar veya mod yüklüyorlar.

Oyunda ilerledikçe nasıl oluyorsa oluyor eline güçlü silahlar geliyor bir şekilde. Bir de bu silahlara modifiye yaparsan güçleniyor. O dediğiniz tek atmalık veya çok büyük hasar vuran silahların çoğunu Online modda etkinlikten alıyorlar veya mod yüklüyorlar.

Hocam vallahi hayatsız gibi oynuyorum dünden beri, şimdi de orantısız güçlü oldum :D

Geri
Yukarı