Dying Light 2 235 liraya alınır mı?

Ben oyun çıkmadan 600₺'lik paketini almıştım. RPG oyunlarını sevmeyen biri olarak Şubat ayı içerisinde oyunu 4 defa baştan oynayıp bitirdim.
Hikayesi ve oynanış gayet iyi. Ancak sistem gereksinimleri beni baya üzdü. Oyunu oynarken SSD şart.

Epic'te Dying Light 2 235'e geliyor kuponuyla beraber. Oyun bu paraya değer mi? Bazı insanlar beğenmemiş bazıları beğenmiş. İkinci olarak ise Steam yaz indirimlerinde indirime girer mi? Girerse bu fiyattan aşağı olur mu? Tahmininiz var mı?

Oyun nispeten yeni, yaz indirimlerinde düşmez bence şimdi al, değer.

Yani hikaye işlenişi bana göre ilk oyundan daha iyi, oynanışı zaten çok daha iyi, çevre çok çok daha iyi, yan görevler kısa ama öz, yan etkinlikler tekrar ediyor ama ilk oyundakilerden daha iyi ilk başlarda gerilim oluyor en azından. Yani oyuncular bu oyunu neden sevmemiş ben anlayamadım, hikayesi vasat bak ona laf yok ama çoğu yönden ilk oyundan daha iyi olduğu düşüncesindeyim. Çıktığı gün alıp ilk hafta bitirdim oyunu, harika değil ama ortalama bir oyun. Verdiğim parayı hak ettiğini düşünüyorum.

235 TL kesinlikle verilir bence. Yukarıda bir arkadaş Epic yaz indirimlerinde daha güzel bir kupon verir demiş çok haklı, oyun yaz indirimlerinde güzel bir indirime girerse (sanmam ama bir ihtimal) ve Epic güzel bir kupon verirse çok daha uygun bir fiyata alırsın. Şunun şurasında 3 hafta falan kaldı yaz indirimlerine, bence beklemelisin.

Epic'te Dying Light 2 235'e geliyor kuponuyla beraber. Oyun bu paraya değer mi? Bazı insanlar beğenmemiş bazıları beğenmiş. İkinci olarak ise Steam yaz indirimlerinde indirime girer mi? Girerse bu fiyattan aşağı olur mu? Tahmininiz var mı?

Oyunu 3 gün önce aldım oyun gayet güzel ve bitirdim 30 saatin ardından parkur mekanikleri 1. oyuna göre fark atmış bence hikayesi hoşuma gitti 1. oyun kadar olmasa da almaya değer açıkçası.

Oyunu 3 gün önce aldım oyun gayet güzel ve bitirdim 30 saatin ardından parkur mekanikleri 1. oyuna göre fark atmış bence hikayesi hoşuma gitti 1. oyun kadar olmasa da almaya değer açıkçası.

Oyunu bende aldım aslında güzel ben yavaş yavaş oynuyorum oyunu şu an 54 saat oldu iyi de gidiyor sürekli yan görevleri yapıyorum yavaş yavaş bitiriyorum açıkçası, oyun ilk oyunun üstüne koymuş belli ediyor ama ilk oyundaki o heyecanı o atmosferi pek yaşayamadım ben mesela ilk oyunda gece dışarı çıkmaya korkardım ikinci oyunda biraz daha rahat çıkıyorum nasıl desem sanki fazla özgür bırakılmışız. Sanırım her şeyin ilki güzel.

Geri
Yukarı