Dying Light 2 699 TL oldu

Yeni fiyatı da kötü değil. Adamlar zam yapacağını o kadar belli ettiler ki eski oyunlarının hepsi zamlanmıştı bunu da indirime soktular zam yapmadan önce herkes alsın diye durumu olup da almayan ağlamasın boşuna. Epic'te hala indirimde kaçıranlar oradan alabilir. Belki orada da indirimden sonra zam yiyebilir.

TR için gayet de normal.
gülen adam.jpg

Dying light 1'i 2'yi oynamadan önce seviyordum hatta 2 kere bitirdim Dying Light 2 çıktıktan sonra bu ne kadar leş bir oyunmuş diyorum cidden berbat savaş mekanikleri, hikayenin sıkıcı ilerlemesi, (tabi 2.oyunun hikayeside o kadar iyi değil),telsizden hangi ses geliyosa onu yap kanka konsepti cidden berbattı. Dying light 2'ye şükrediyorum daha geçen hafta 3.kez bitirdim indirime girince 349 TL bile olsa alın aldırın oynayın.

Açıkçası beklediğimden daha düşük fiyatlandırma yapmışlar. İki oyun da gerçekten komik denebilecek fiyatlara satılıyordu. Almayan kalmasın diye sürekli indirime giriyordu. İndirimde 300TL civarı olursa alınabilir. Hikayesi pek güzel değil ancak açık dünyası ve parkur mekanikleri tatmin ediciydi.

Bu oyun bayağı uzun süredir bedava fiyattan satıldı, bu fiyat bekleniyordu. Yapacak bir şey yok, alamayanlar düşünsün. Bu oyunun indirimli fiyatının 174 TL olmasına rağmen hâlâ alınır mı diye soranlar vardı. 699 TL fiyatına değmez de indirime girdiğinde alınabilir. Gerçi gene fiyatı insaflı tutulmuş, minimum 900 TL olur diye bekliyordum.
Hatta payday 2 paketi ile 150 tl yw alabiliyorduk

@181951 çıkar kardeşim, illaki çıkar. Gerçekten bu oyunu satın alırken çok sorgulayan oldu. Oyunun harika hikâyesi, açık dünyası, parkur sistemi ve zamanına göre eşsiz konsepti vardı. Ayrıca fiyatı da neredeyse bedava fiyattaydı, aynı şekilde birinci oyunu da uzun süredir bedava fiyattan satıldı ve oyunun indirimli hâli $1 bile etmiyordu. Artık satın almayanların kendi sorunu, yapabilecek bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı