Dying Light 2 donup kapanıyor

GokselAksu

Decapat
Daha fazla  
Oyun içerisinde 48 saatim mevcut. Dün geceye kadar sorunsuz bir şekilde oynayabiliyordum. Dün geceden beri oyun bir anda donup kapatmaya başladı. Farklı yüksek güç isteyen oyunlarda oynuyorum böyle bir sorun yaşamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Oyun içerisinde 48 saatim mevcut. Dün geceye kadar sorunsuz bir şekilde oynayabiliyordum. Dün geceden beri oyun bir anda donup kapatmaya başladı. Farklı yüksek güç isteyen oyunlarda oynuyorum böyle bir sorun yaşamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

48 saat oynamış olabilirsiniz ama yine de rica etsem sistem bilgilerini söyleyebilir misin?

Tabii ki.

Intel Core i3-9100F (3.6 GHz)
MSI H310M Pro-VD Plus LGA 1151 soket anakart.
MSI Radeon RX 570 Armor 4G OC.
Xigmatek X-Power serisi 600W 80Plus.
16 GB RAM.

En düşük ayarlarda mı oynuyosunuz ve yakın zamanda güncelleme geldimi sistemini zorluyacak bir şey eklenmiş olabilir çünkü benim sistemim yanlış anlaşılmasın sizinkinden ufak da olsa üstün ben yüklemedim çok yüksek sistem istediği için.

En düşük ayarlarda mı oynuyosunuz ve yakın zamanda güncelleme geldimi sistemini zorluyacak bir şey eklenmiş olabilir çünkü benim sistemim yanlış anlaşılmasın sizinkinden ufak da olsa üstün ben yüklemedim çok yüksek sistem istediği için.
Estağfurullah. Orta grafiklerde oynuyordum. Ortalama 100 fps üzeri devam etmekteydi. Siz sorunca tekrar girip bakayım dedim bu sefer daha erken attı ayarlara bakamadım. Yeni bir güncelleme de yapmadım oyun olsun driver olsun.

Estağfurullah. Orta grafiklerde oynuyordum. Ortalama 100 FPS üzeri devam etmekteydi. Siz sorunca tekrar girip bakayım dedim bu sefer daha erken attı ayarlara bakamadım. Yeni bir güncelleme de yapmadım oyun olsun driver olsun.

Dosyaları doğrulama basit bir çözüm olabilir ama genelde yarıyor denedinizmi onun dışında silip yüklemekden başka bir çözüm aklıma gelmedi.

Geri
Yukarı