Rehber Dying Light 2 FSR Ultra Quality ayarını etkinleştirme

Rica ederim. Quality ayarına göre biraz düşecektir ama görüntü orijinale daha yakın bu şekilde. Oyun içi ayarlarda bir görüntü değişikliği yaparsan her ihtimale karşı o dosyayı kontrol edersin, girdiğin değerler değişmiş mi diye. Yapımcı kendisi Ultra Quality'i seçeneklere ekleyene kadar içeriden müdahale şansımız yok.
Cidden kalite modu aşırı bulanık, en azından bu şekilde daha oynanabilir duruyor. Bulanıklıktan şikayet eden arkadaşlar direkt yapın.

Bu ayarları yaptıktan sonra, oyun içi herhangi bir müdahale etmemize gerek kalıyor mu? Ekran kartı 6700 XT

@lexoqe grafik ayarlarıyla oynarsan resetleniyor diye hatırlıyorum. Gerçi bu oyuna FSR 2.0 eklendi veya eklenecekti buna gerek olacağını düşünmüyorum.

@lexoqe grafik ayarlarıyla oynarsan resetleniyor diye hatırlıyorum. Gerçi bu oyuna FSR 2.0 eklendi veya eklenecekti buna gerek olacağını düşünmüyorum.

Ayarlarda FSR'yi göremedim. Işın izleme olayı acaba FSR mi oluyor? 🤔

Dying Light 2'de kilitli olan ve ayarlarda görünmeyen FSR Ultra quality ayarını bu adımları takip ederek etkinleştirebilirsiniz.

Öncelikle belgeler kısmından Dying Light 2/out/settings dosyasını metin belgesi şeklinde açıyoruz. Sonrasında ilgili satırları aşağıda şekilde değiştiriyoruz:

Scale3D (0.77)
FSR (1.000000)
Upscaler (3)
Upscaling (3)

Ayarlarını bu şekilde düzenledikten sonra kaydediyoruz ve dosyaya sağ tıklayıp özelliklerden "salt okunur" kutucuğunu işaretleyip uygula dedikten sonra oyuna giriyoruz.

Ya ben yaptım bunu sonra kasmaya basladı oyun hiç kasmazken FSR kalite modunda bile oyunu sildim yukledım vs settingden videoyuda sildim artık son olarak PC'ye format attım bunu kaldırmanın yolu yok mu oyunu oynayamıyorum resmen. Yardım edin lütfen.

Geri
Yukarı