Dying Light 2, FSR 2.0 Karşılaştırması

Makaleler
25
Merhaba. Dying Light 2'nin ilk topluluk güncellemesi yayınlandı. Bayağı bir geliştirmeler ve yenilikler var. Hepsine buradan bakabilirsiniz.

Bunların arasından benim en çok gözüme çarpan FSR 2.0'ın artık resmi olarak eklenmesi oldu. Bildiğiniz üzere bundan önce mod olarak çıkmıştı ve mod olmasına rağmen hatrı sayılır derecede FSR 1.0'a göre güzel bir görsel kalite sunuyordu. FSR 2.0 modları arasında bir karşılaştırma yapmak istedim ve FPS farklarını da gösterdim. Fotoğraflardan çok belli olmamış olabilir ancak gerçek gözle bakınca oyunun kendi ölçeklemesi ile FSR arasında görsel bir kayıp göremedim ve ciddi bir FPS farkı var bunu da belirteyim.

Karşılaştırmayı oyunun kendi native ölçeklemesi ile yaptım.

Ekte fotoğrafların kırpılmamış hallerini görebilirsiniz.

Oyun ayarları: 1080P - Düşük ön ayar

FSR 2.0 KAPALI VS ULTRA KALİTE:​

fsr kapalı vs ultra kalite1.png

FSR 2.0 KAPALI VS KALİTE:​

fsr kapalı vs kalite2.png

FSR 2.0 KAPALI VS DENGELİ:​

fsr kapalı vs dengeli3.png

FSR 2.0 KAPALI VS PERFORMANS:​

fsr kapalı vs performans4.png

Dosya Ekleri

• fsr dengeli.png
    fsr dengeli.png
    3,8 MB · Görüntüleme: 82
  • fsr kalite.png
    fsr kalite.png
    3,8 MB · Görüntüleme: 51
  • fsr kapalı.png
    fsr kapalı.png
    3,9 MB · Görüntüleme: 57
  • fsr performans.png
    fsr performans.png
    3,8 MB · Görüntüleme: 49
  • fsr ultra kalite.png
    fsr ultra kalite.png
    3,9 MB · Görüntüleme: 101
Merhaba. Dying Light 2'nin ilk topluluk güncellemesi yayınlandı. Bayağı bir geliştirmeler ve yenilikler var. Hepsine buradan bakabilirsiniz.

Bunların arasından benim en çok gözüme çarpan FSR 2.0'ın artık resmi olarak eklenmesi oldu. Bildiğiniz üzere bundan önce mod olarak çıkmıştı ve mod olmasına rağmen hatrı sayılır derecede FSR 1.0'a göre güzel bir görsel kalite sunuyordu. FSR 2.0 modları arasında bir karşılaştırma yapmak istedim ve FPS farklarını da gösterdim. Fotoğraflardan çok belli olmamış olabilir ancak gerçek gözle bakınca oyunun kendi ölçeklemesi ile FSR arasında görsel bir kayıp göremedim ve ciddi bir FPS farkı var bunu da belirteyim.

Karşılaştırmayı oyunun kendi native ölçeklemesi ile yaptım.

Ekte fotoğrafların kırpılmamış hallerini görebilirsiniz.

Oyun ayarları: 1080P - Düşük ön ayar

FSR 2.0 KAPALI VS ULTRA KALİTE:​

Eki Görüntüle 1493890

FSR 2.0 KAPALI VS KALİTE:​

Eki Görüntüle 1493891

FSR 2.0 KAPALI VS DENGELİ:​

Eki Görüntüle 1493893

FSR 2.0 KAPALI VS PERFORMANS:​

Eki Görüntüle 1493894
Dünkü güncellemeden sonra oyun biraz daha netleşti ve ekrana yakınlaştı sanki. Sizde de oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı