Sürprizbozan Dying Light 2 hakona ne oldu?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Godlixy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5-6600 | Sapphire Pulse RX 590
Her şeyi doğru yaptığımı düşünüyorum. En sonunda lawan bombaları patlatmaya gitti ve hakon onu kurtarmaya gitti. Oyunun sonunda sadece lawan ve aiden vardı. Hakon'a ne oldu? Öldü mü? Ben bir hata mı yaptım?

Son düzenleme:
Her şeyi doğru yaptığımı düşünüyorum. En sonunda lawan bombaları patlatmaya gitti ve hakon onu kurtarmaya gitti. Oyunun sonunda sadece lawan ve aiden vardı. Hakon'a ne oldu? Öldü mü? Ben bir hata mı yaptım?
Hakon kurtuluyor diye düşünüyorum. Kendi başının çaresine bakıyordur veya oyundaki polisler tarafından sürgün edilmişte olabilir. Hata yok, o normal son zaten.

@NotAKnightAnymore işte bu duruma da sinir oluyorum. O kadar baş karakter gibi göstermişken bir zahmet ne olduğunu da gösterselermiş. Oyunu oynayalı bayağı oluyor da az çok hatırlıyor gibiyim. O zaman da bu duruma aşırı sinir olmuştum, tekrardan sinir oldum.

@NotAKnightAnymore işte bu duruma da sinir oluyorum. O kadar baş karakter gibi göstermişken bir zahmet ne olduğunu da gösterselermiş. Oyunu oynayalı bayağı oluyor da az çok hatırlıyor gibiyim. O zaman da bu duruma aşırı sinir olmuştum, tekrardan sinir oldum.
Oyun genel anlamda iyi olmadığı için ben pek takılmamıştım. Far Cry'dan fırlama sıkıcı yan etkinlikler, bazıları iyi olsa da genel anlamda kötü olan yan görevler, sıkıcı senaryo derken bir oynanış iyi gelmişti bana.

Dying Light 1 de de aynı durum vardı. Çok önemli gibi gösterdiği karakterler birdenbire ortadan kayboluyordu. Techland bir türlü düzgün karakterler yatatamıyor be yazık ki.

Oyun genel anlamda iyi olmadığı için ben pek takılmamıştım. Far Cry'dan fırlama sıkıcı yan etkinlikler, bazıları iyi olsa da genel anlamda kötü olan yan görevler, sıkıcı senaryo derken bir oynanış iyi gelmişti bana.

170 saat Dying Light 1 ve 50 saat Dying Light 2 oynamış biri olarak size %100 katılıyorum. İlk oyunun üzerine koyulan tek şey oynanış, onun dışında çoğu konu da ilk oyundan bile geride.

170 saat Dying Light 1 ve 50 saat Dying Light 2 oynamış biri olarak size %100 katılıyorum. İlk oyunun üzerine koyulan tek şey oynanış, onun dışında çoğu konu da ilk oyundan bile geride.
İlk oyunu genel anlamda sevmeyen ve zar zor bitiren biriyim hocam ben. İlk oyun oynanış anlamında da kötüydü. Yani Dying Light 1 övecekseniz bana gelmeyin.

Sonda zaten yazıyor hocam hangi sonu seçtiyseniz. Eğer Lawan'a(yanlış hatırlamıyorsam böyleydi ismi) bombaları emanet edip kaçtığımızda Hakon peşinden gidiyordu ve ikisi de kurtuluyordu. Benim oynadığım sonda böyle oldu yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı